Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 869
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi suntem bine, Andrei creste , tot cu noi in pat doarme si încă il mai alăptez cam 1 data pe zi . Incerc sa il învăț sa adoarmă singur . Cu mâncatul sta foarte prost , nu mai vrea mancare gătită :( Ma chinui in fiecare zi sa găsesc ceva pe gustul lui . Ii place mult la grădinița , are accent norvegian in vorbire . Noi am luat bilete de avion pentru Crăciun si acum numărăm zilele.

Voi ce mai faceti ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata,

 

de multa vreme am vrut sa intru sa vad ce mai e pe aici...ba nu m-au lasat piticii, ba nu a mers forumul..

 

De ieri merge si Tudor la cresa...nu mananca nimic, ieri s-a jucat toata dimineata dar acum sta lipit de usa si ma asteapta  :((.

of dragul de el :(

e greu, stiu, si noi am trecut prin asta

o sa se obisnuiasca intr-o saptamana doua

multa bafta si imbolnaviri putine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrei merge la gradi, nu sa imbolnavit pana acum

dar nu ii place, in fiecare zi cand il iau imi spune ''tati e rau, ma lasat la gradinita''

in rest e cooperant, cuminte..ce nu imi place e ca a invat sa injure...pfuu la noi in casa nu a auzit asa ceva si cand l-am intrebat de unde a auzit a zis ca la invatat tatii si piticii [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

e putin in urma celorlalti copii pentru ca noi ne-am jucat mult, am pus acent pe conectare nu pe educare, acum recuperam. Andrei nu stie inca sa tina creionul in mana si va trebui sa invete sa scrie , so de acum avem o ora pe zi sa invatam, sa coloram in contur, sa scriem cifre, litere etc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...