Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 869
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • 2 weeks later...

Buna, fetelor :)

 

De mult nu am mai trecut pe aici............

Ma bucur sa vad ca macar cateva ati ramas "fidele" grupului [flo2] [flo2] [flo2]

Noi suntem bine, eu vesnic ocupata, Mihai a inceput sa aduca de la gradinita diversi virusi, dar se pare ca Maria e mai rezistenta, ea raceste mai greu.

La capitolul "olita" nu stam prea bine: de cele mai multe ori spune cand face pp si face la wc sau (mai rar) la olita, dar kk spune dupa ce a facut.

Mihai, la varsta ei, scapase de pampers din iunie, dar se pare ca la ea e mai greu. Poate daca as fi stat eu acasa toata ziua, cu ea, am fi reusit. Ma rog, e timp......

A inceput sa vorbeasca si-i turuie gurita toata ziua, numai cand doarme tace :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buna , Meey an văzut ce minunăție de băiat ai ! Andrei nu face nuci la olița nici la WC nu vrea , plânge sa il iau de acolo , dar ușor , ușor o sa ne descurcam . Va pup !

 

lasa Simona ca are timp sa scape de pampers, atunci cand va fi el pregatit

eu nu inteleg de ce se grabeste toata lumea

chiar saptamana trecuta cineva ma facut ''lenesa'' cand am zis ca Andrei a lasat pampersul cand a vrut el, argumentand ca pe al ei la pus la olita de la 6 luni, intai doar dimineata ''la desene'' apoi si pe parcursul zile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...