Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tinerete..pana in 30 de ani


Recommended Posts

De aia m_am maritat eu dupa 30 de ani, ca sa ma ia direct cu riduri, iar eu pe el cu burta si fara par [:D]
Daniela si micuta Isabella [majoreta]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena de sus , [url="http://www.dropshots.com/danelutza"]filmuletze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 69
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Elise, adevarul e ca te si scot din sarite cu ..vorba ta.. "marile criterii masculine". Au o gramada de pretentii, dar ei in schimb..ce sa mai vb..asa cum i-a lasat natura..nici nu le pasa...(99%). Ideea e ca sunt unele femei saracele si-au dat si sufletul pentru barbatii lor toata viata, si cand colo mai pe la "batranete" primesc un sut in fund ca deh..parca nu mai e ce-a fost. Bine imi zicea mama de cand eram mica: "sa ai banul tau, sa nu depinzi de nimeni, ca pe barbati nu poti conta niciodata..nu stii ce li se casuneaza". Asa si e...terenul e foarte nesigur....Pana la urma, cred trebuie sa ne mai vedem si interesele noastre...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by fortelady
pai daca am... de ce sa zic ca n-am? doar nu astept ziua cand voi face 30 de ani si buuuuum fix la ora 00:00 imi creste fundu', apar ridurile, infloreste celulita, se sparge oglinda in baie de frica... si de la o floricica proaspata ajung o muma- padurii intr-un minut -------------------------- "blonda, 1,75, 90C, nu vand nimic, doar ma laud..."
[:-)))][:-)))][:-)))] Nu mai am mult.... o luna si ceva....[batetoba] Poti continua inca mult timp dupa ce ai spus ca nu mai poti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Oliv75
Multi barbati cer ceea ce nu ofera, apoi daca primesc tot ceea ce au cerut sunt sanse mari sa se plictiseasca[:D].
fraza serii!!! perfect adevarat! _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! "Dorin#355;ele neîmplinite sunt sursa dramatismului interior. (Cioran)" -
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chestia cu pretentiile e perfect adevarata. Al meu s-a ofuscat adineauri ca, venind de la serviciu amandoi pe la 8 si ceva si eu apucandu-ma sa-i fac lui cina (seara in general ma abtin de la mancare pe motiv de fund+celulita) NU AM MANIFESTAT EMTUZIASMUL NORMAL pe care ar trebui sa-l am atunci cand intru in bucatarie dupa 10 ore de munca la birou!!! Desigur, munca mea e mult mai usoara ca a lui, iar el s-a asezat direct la meci. Sa nu-ti vina sa-i crapi usor teasta? Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu. If God created us in His image we have certainly returned the compliment.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by babyblue
ellej...doamne... _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! "Dorin#355;ele neîmplinite sunt sursa dramatismului interior. (Cioran)" -
Suna nashpa, nu? Si culmea e ca nu e chiar din cei obtuzi, adica pricepe la un moment dat cand ii explici ca si femeia e ca barbatu, aceleasi drepturi etc. Ideea e ca trebuie pusi la punct cand trebuie, ca altfel ti se urca in cap. Vor si Angelina, si business woman, si bucatareasa iar in pat evident profesionista. Al meu a fost crescut ca dl. Goe de 3 femei singure si e grea reeducarea. Dar se vad imbunatatiri [:D] Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu. If God created us in His image we have certainly returned the compliment.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehe,unii barbati nu prea vad parul din ochii proprii si nici nu accepta sa li se spuna ca a trecut vremea peste ei desi e evident acest lucru.Mare-i orgoliul!!! Azi citeam un articol in ziarul local.Va fac un rezumat. "ESTI BATRAN" si pt afirmatia asta ,playboy-ul in varsta de 77 de ani o da in judecata". Rolf barbat frumos, suflet rebel cu fizic de invidiat ,atletic si bronzat, are 77 de ani,dar nu-i prea arata. Playboy decan,in Germania, era obisnuit sa zica "doar sa fi avut cu 20 de ani mai putin" .La aceasta afirmatie deseori i se raspundea ca e inca tanar si el raspundea doamnelor in cauza"ai inteles gresit draga,ma refeream la tine".[B)] In ciuda atmosferei romantice la un restaurant rafinat din Berlin, cu meniu pe baza de caviar si sampanie,dans cheek-to-cheek ,serata terminata in apartamentul lui (alcov) foarte dotat,o tanara de 19 ani l-a refuzat zicandu-i "esti prea batran pt mine". Deschide-te cer!!!Rolf nu a acceptat ofensa. A dat in judecata tanara acuzandu-o de "discriminare fata de persoane in varsta".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
  • Adaugă...