Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tinerete..pana in 30 de ani


Recommended Posts

quote:
Originally posted by fortelady
quote:
Originally posted by babyblue
eu n-am celulita. _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! "Dorintele neîmplinite sunt sursa dramatismului interior. (Cioran)" -
eeeee stii tu proverbu ala, "cine cauta gaseste" -------------------------- "blonda, 1,75, 90C, nu vand nimic, doar ma laud..."
bine zis si asta!!! 'geaba n-am eu celulita, ca mi-a reprosat ca nu gatesc de 2 ori pe zi, calc, fac, dreg..etc.. cand e sa-ti reproseze ceva, gaseste...cred ca mai bine iti repros ca ai celulita..ca de aia tot mai scapi... _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! "Dorin#355;ele neîmplinite sunt sursa dramatismului interior. (Cioran)" -
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 69
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

cum zicea iepumic , mare diferenta intre teorie si practica ! si daca am compara timpul nostru fizic cu timpul naturii , si varstele noastre nu le-am defini matematic ,ci natural : primavara , vara , toamna , iarna , n-ar avea fiecare anotimp frumusetea si valoarea lui? cred ca inevitabil ajungem sa le iubim pe toate ,cu toate ca preferam unul anume.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by MissParker
Eu cand m-am plans la al meu sot ca am celulita, el si-a dat jos pantalonii si s-a apucat de carnita de pe coapse, spunandu-mi: "Uite ca si eu am celulita, la 1,93m si 93 de kile, asa ca asta este. Ne iubim si cu celulita". [:D]
Pai nah..al tau a fost un domn ca a facut asta..Nu ca al meu care are si el defectele lui, da le vede numai pe ale altora... Acu' ca sa aberez si eu (sau nu?!?!?)...cine stie poate si-o fi gasit alta mai "fragezica" si de aia tot isi da cu presupusul [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma simt norocoasa ca al meu sot nu s-a plans niciodata de celulita si niste kile in plus.Ma mai vait eu ca uite, iarasi a aparut celulita asta, el ma incurajeaza:lasa ca iarasi dispare dupa ce nasti si slabesti.Eu:uite vreau sa-mi fac ceva la par ca sta aiurea,el:il prinzi putin si nu se vede...O singura data i-am surprins privirea plina de mila cand se uita la picioarele mele super umflate si i-am spus ca a doua oara o sa fie el insarcinat si eu o sa cresc copilul[:D] Riduri nu am , 30 bat[:D]..dar nici el nu mai e slabanogul de cand ne-am cunoscut, ca si la el 3 sarcini s-au vazut, 12 kile a depus[:D]. Cand ei vor fi perfecti atunci sa spuna ceva, altfel dam la oo[mariaj] ----------------------------- Gabriela[gravi], Phillip si Rebecca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

indiferent de ce spune lumea eu la 30 de ani impliniti anul acesta ma simt TANATA si de fapt in realiatae am simt mai tanara de 30 asa cam ca pe la 25![hot], fiimiu (de 4 ani)imi spune intr-o seara ca el vrea ca eu sa nu imbatranesc niciodata......asa ca va dati seama ca si la 80 pt el tot tanara o sa fiu. Iar sotuil intrucat are cu 20 de ani mai mult ca mine nu are ce sa zica, eu mi-s TANARA![amoras][il] [URL="http://s81.photobucket.com/albums/j201/vladut05112003/"]POZE VLADUT[/URL] "Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

e firesc totusi sa iti pese cum arati si dupa 30 de ani, (desi eu mi-as pune target de spaima, varsta de 40 de ani!!) pt tine, ca femeie. si pt el, pt ca nu trebuie sa fie nimeni absurd si sa creada ca si cu 15 kile in plus, nuclei de celulita, acnee si alte chestii...barbatul tre sa te placa. ce e de taxat e badarania si lipsa de tact a unui barbat care iti tranteste una ca asta! cu atat mai mult cu cat el nu exceleaza la capitolul asta! denota faptul ca are sange de cu.rvar in el si ca nu te respecta prea mult. eu am 43,5 kg, tin regim alimentar pt persoane cu cancer ( extrem de rar mananc ceva ce sare din schema), nu am celulita, pt ca zilnic fac 1,5 ore de sport (bicicleta sau role si in wk inot) oricat as fi de obosita nu ma culc dc nu fac 1,5 ore de bicicleta, investesc in creme, sauna, masaj, farduri de calitate, am obsesie pentru parul aranjat cat mai trendy, pentru tot ce inseamna manichiura, moda, accesorii etc....si totusi, cu toate astea, exul meu mi-a reprosat ca: nu port unghiile lungi ci medii, nu umblu cu fuste destul de scurte pt gustul sau, sau umblu prea rar, nu suporta sa ma vada ca port sutien, ca vezi doamne am sani frumosi si tre sa se vada prin bluza...m-a batut la cap sa-mi pun piercing ca i se pare super cool, ba mi-a trantit ca am fata de copil pt varsta mea, dar era ceva negativ!.....deci, indif cat ma straduiam, tot gasea ceva. dc eram perfecta, imi arunca: "totusi, ochelarii astia de soare parca nu au forma potrivita pt fata ta!" si tot asa.... chiar cred ca genul asta de barbat este o teroare la o varsta mai inaintata...te face sa te complexezi si te frustreaza si cred ca ajungi sa te intrebi dc mai merita vreun efort de-al tau. aaa si tot asa, critica faptul ca imi cheltuiam prea mult bani pt frumusete! mda...tot ce zic e bine ca am scapat! si cred ca o sa fug toata viata mea de barbati care ma comenteaza la capitolul fizic... _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! "Dorintele neimplinite sunt sursa dramatismului interior. (Cioran)" -
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu m am [dual]facut mai frumoasa dupa 30 ani stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/bebeianfeb/album?.dir=e8f5scd&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/bebeianfeb/my_photos"]poze stefan[/url]http://www.dropshots.com/cosmi1975 http://community.webshots.com/user/cosmi1975
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu n-am celulita ca-s slabanoaga, da' nici obsesia sa arat perfect n-o am. Macar acum arat cit de cit a femeie, ca pina pe la 25 de ani parca eram copil somalez. Iar treaba cu virsta... nu stiu de ce, nu mi-e deloc frica sa imbatrinesc. Cred ca va fi o experientza interesanta. Ma vad o babutza sarita de pe fix, oricum, pe role si cu un Porsche roshu - da' neaparat roshu. [:D] Asta, daca nu decid sa imi iau motor pina atunci. Ceea ce m-ar ingrozi nu e aparitia ridurilor, ci vreo boala, ca si astea apar cu virsta: si nu neaparat pentru mine, eu cit de cit mi-am papat malaiul. Ci pentru faptul ca m-ar impiedeca sa ii fiu alaturi copilului meu in toate locurile nemaipomenite in care vreau sa tzopaim fericite amindoua, sa ii arat tot ce vreau sa-i arat, sa pot sa o invatz ce frumoasa si nebuna e viata si lumea asta mare. Pentru asta am nevoie de timp, energie si vitalitate. Ca n-o sa mai am pielea "la fel de fina"... ete, mare problema!!! Elise & [url="http://i177.photobucket.com/albums/w214/bblisa/63.jpg"]BBLisa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by babyblue
e firesc totusi sa iti pese cum arati si dupa 30 de ani, (desi eu mi-as pune target de spaima, varsta de 40 de ani!!)
Eu am 40 [alcool], dar sa stii ca nu ma sperii cind ma uit in oglinda [:D]
Daniela si micuta Isabella [majoreta]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena de sus , [url="http://www.dropshots.com/danelutza"]filmuletze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
  • Adaugă...