Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ce gatim astazi? cap.95


Recommended Posts

  • Răspunsuri 866
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    Si eu ma tot uitam dupa un link spre capitolul nou [batcap] .Dana la prima pagina a subiectului ai "moderare subiect",dai click si apare o casuta cu "inchide sau ascunde",dai "inchide" si gata.Initial am vrut azi sa fac o pulpa de oaie...dar sotulachele a sarit ca "cum sa pape oaie duminica",de parca era prima oara...dar nah,vina e a mea ca eu nu spun mereu ce avem in tava,spun miel(chiar daca are mielul ala vreo 3-4ani).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Si eu ma tot uitam dupa un link spre capitolul nou [batcap] .Dana la prima pagina a subiectului ai "moderare subiect",dai click si apare o casuta cu "inchide sau ascunde",dai "inchide" si gata.Initial am vrut azi sa fac o pulpa de oaie...dar sotulachele a sarit ca "cum sa pape oaie duminica",de parca era prima oara...dar nah,vina e a mea ca eu nu spun mereu ce avem in tava,spun miel(chiar daca are mielul ala vreo 3-4ani).

Asa am facut!!! [pup]

 

Am smotruit toata ziua prin bucatarie [curat] ,acum ma duc sa fac chiftelele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mneatza si de la mine.

Ieri paste arrabiata. Si am facut o supa de varza murata cu carnat.

Azi cartofi natur cu vita (facuta in multicooker cu multa ceapa) si diverse muraturi.

Am promis lapte de pasare, asa ca azi voi face. Plus waffe. 

Si ar trebui sa biscuitim ... sa fie buni pentru saptamana viitoare. Refac reteta veche de biscuiti cu unt, miere, scortisoara, cuisoare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...