Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Serviti optimism la gheatza?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 769
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor, cate bucati de sushi mananca un om normal, ca sa se sature? Aproximativ, asa...

 

Mianna , sunt superbi brazii de anul asta, cei din Auchan, Brico si din Selgros mi s-au parut tare frumosi.Eu nu iau brad natural de cativa ani buni...dar si mie mi e dor de mirosul ala de brad.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deja vu ul meu se agraveaza... graaav

 

Daca imi aduc eu aminte bine, Mickyy ne confirmi!??, Tudorelului bebe, atunci la nastere i-am facut cadou

 

un album foto cu print de talpita, un obiect care poate fi pastrat in cutiutza cu amintiri

 

http://s2.noriel.ro/media/catalog/product/cache/1/image/450x/0dc2d03fe217f8c83829496872af24a0/b/a/baby-memory-album-foto-roz.jpg

 

si un pinguin vorbitor care imita ce ii spui

 

http://img21.olx.ro/images_mercadorro/45021159_1_644x461_prieten-chatimal-obraznicacel-pinguin-craiova.jpg

 

Faina si ideea cu treburi de pus in apica de baita, in cazul in care vor urma acest obicei. Apreciez insa ca bunicile, matusile, cei apropiati ai familiei care vor participa la eveniment, vor tine si le va face o deosebita placere sa ofere ei insisi cate o iconita, un inelus, o petala, un banut...etc

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am uitat pana acum la Mandrie si Prejdecata, miniseria BBC din 95, cu yummy Colin Firth (cred si io, ca avea fo 30 de ani).

 

Si tot nu mi-e somn ca azi intre 3 juma si 5 PM am tot motzait in reprize de 20 de min alternate cu cate 15 min de stat treaza. Nu, nu e vreun exercitiu tibetan, nici nu aplic pentru armata, sa invat sa dorm in mers, ci asta e somnul de zi al domnisoarei Juliuta. [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dubla, asa ca va zic ca maine vine tanti la curatenie si dormitorul meu e plin de haine: mormane ce trebe calcate + un cos imend ce trebe spalate... Idem la J. La Pietricica e mai bine ca am spalat zilele astea. Si B a spalat covoarele din sufra si camera de joaca - singurele doua din casa.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...