Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Serviti optimism la gheatza?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 769
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mimozele mele au primit o feliciare! Multumesc Kari. [pup]

 

pot sa zic ca abia am vazut-o?! [:D] Patri cand a auzit ca e (si) pentru ea a dus-o instant in camera ei, adica in acea zona a casei unde mi-e frica sa intru ca nu se stie daca mai ies de sub mutunei, lego, shopkins, printese, plastilina, carti si dvd.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si vorbind de jucarii, era sa mai 'pierd' un cadou de la Mosu azi. Ieri si azi au venit pachete de la Amazon cu diverse si nu stiam in care sunt jucarelele ei. Cu pachetele de ieri am rezolvat usor- am zis ca sunt ptr vecinu/ aici se practica sa iti lase la vecini coletul decat sa mai vina a doua oara. Dar azi nu mai mergea, adica na, prea multe trimitea vecinu la noi, asa ca P se pusese gospodareste sa deschida cutia. Dupa vreo 2 tentative de sustragere a cutiei ajunsese sa stea lipita de mine, sa vada ce e acolo. In ultima clipa am avut inspiratia sa ii zic ca e un colet ptr B la munca si nu avem voie sa il deshidem. Phiu! Si da, am verificat, fix in coletul ala e cadoul ei. [batcap]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai am trei chestii sa va zic, pana nu uit: ----am uitat de felicitarile pentru gradi. La alea 50+ mai adaugati 35 [batcap] pe care trebe sa le duc joi

 

-poponeata vine din germanul Popo (via popou), asta asa, daca aveati o cur...iozitate de marti seara

 

-m-am deconspirat fata de SS mea pe care o rog sa ma ierte [flor] si macar sa nu deschida pana la Craciun. Fac mea culpa si pun cenusa in cap, ca m-am organizat foarte prost anul asta (nu ca SS care mi-a trimis mie si a fost foarte inventiva sa isi ascunda urmele de la sanie).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu spun asa: ideea lui Black e foarte buna si chiar imi place, dar nu stiu, parca mi-as dori ca micuta Iulia si Silvi sa primeasca ceva de la noi care sa dainuie, folositor si cu care sa o vedem in poze.

Sunt foarte de acord.Problema e ca absolut toate lucrurile la varsta asta ,,expira'' ca utilitate in cateva luni.Poate doar o bijuterie sa ramana, o pereche de cercei...? Cu pinguini credeti ca gasim?:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...