Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Serviti optimism la gheatza?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 769
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bravo Eva de Rox pt cum canti!  [:)]

 

Strumphi ne luam de mana? 

 

Silvia primește vineri, in ultima zi de scoala, primele note din viata de elev. Ma rog, calificative, ca sunt cu litere. Stie doar ca are A la romana (si nu pt ca suntem prieteni cu profesoara ca i-am atras atenția :)) si e tare emoționată sa vada la restul. La mate se asteapta la un C, zice ca nu merita mai mult, dar la restul...surprise. Poate A la engleza, ca acolo a luat A si la o parte din testul național. Si eu sunt tare curioasa...ei ii e frica ca daca ia mai putin de C la cateva materie nu o mai lăsam la calarie, așa a fost facut "contractul". Sa vedem...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata.

 

N-am citit din urma, dar am nevoie de un sfat. Incerc sa trimit o suma ceva mai mare prin paypal si nu ma lasa. La help imi spune ca au blocat tranzactia din motive de securitate!!! Eu nu prea folosesc paypal, am facut doar cateva plati mici pana acum.

As incerca sa fac mai multe plati mici spre acelasi destinatar, dar mi-e sa nu ma blocheze dupa prima. N-am nicio idee cum sa fac, de vreo ora citesc help-uri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari, cadourile nu se vad de crengi  [:)] oricum nu le am pe toate...pt al meu am un bilet la Schlagernacht (si am mai luat un set de cani haioase..pe a lui scrie : Mr Right, pe a mea: Ms (always) Right [:D])...cadoul meu trebuie sa-l cumpar...dar nu am avut timp sa umblu prin mall (merg luni sau marti, pt ca va fi liniste, cum mai toata lumea e in vacanta..acum e ca la nebuni si nu-mi place  [zirea])...iar al Marciei e pe drum..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, bine ca e ok hamsterita...si cat de haiosi sunt W si M  [:)]

 

Hamsterita noastra e haioasa rau; am lasat pe cusca ei (cu gratii), sus pe capac, alune cu coaja (sunt cele cu 2 alune in interior)...si s-a catarat pe capac chinuindu-se sa ia alunele printre gratii...ca un alpinist, se tinea doar cu labele din fata de gratiile capacului...incepuse chiar sa roada din coaja...alune ii dadusem deja, dar hamsterii aurii sunt ft strangatori...fac colectie de mancare  [:D] si o ascund peste tot prin cusca...dar nu o mananca..mie imi plac cand isi indeasa alunele cu coaja in gura (una dintre hamsteritele din trecut reusea cate 4 odata)..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...