Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Serviti optimism la gheatza?


Recommended Posts

 

 

 

2/26 asa ca... Mezozoic timpuriu sau cretacic intarziat scrie pe mine. Habar nu am ce e binge, de hovercrafturile alea al aflat de la Ella, Bieber mi s-a parut mereu un fel de curca trecuta prin malaxor, pe Adele o suspectez de vene prea lungi pe care si le tot taie in ultimile melodii, de vreo 90% din numele mentionate nu am auzit niciodata si sper ca Orange is the new black e ceva cu inchisoarea.

 

Se pare ca lipsa TV e in continuare de bun augur pentru mine. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 769
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Io pe rochie o vad albastru cu maro (nu cu negru, cum imi amintesc ca era intrebarea), da' in orice caz nu vad pic de alb, asa ca am bifat varianta cu maro. Cred ca ar trebui sa-mi dea cu virgula [:-)))]

 

si pe mine aia m-a salvat si campionatul de rugby ca a fost colea peste gard

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, AMR 3 zile! ;)

 

Ma simt mai bine numai cand ma gandesc la asta :)

 

Michelle multumesc mult pt vederea felicitare!  [flo2]

 

Aseara a fost tare bine, am mancat bun, am băut o bere neagră, winter ale făcută la noi, fac bere tare tare buna astia. Si am stat la povesti cu colegii ca nu apucam sa ne tocam Gurile la cat aveam de zis :). 

 

Colega mea era suparata si fericita in acelasi timp. Ar fi trebuit sa mai lucreze si saptamana viitoare pana in 23 cand pleca de pe insula. Dar de doua zile a aflat ca iubitul ei are pe altcineva si nu mai poate sta. Azi la job a facut greșeli si si-a dat seama ca nu e ok sa mai stea in condițiile astea. Imi pare rau de ea, am fost colege la facultate desi acolo n-am interacționat tare mult, dar de cand lucram am devenit mai apropiate. 

 

Cu testul si eu ca Ioana :)), dar nici rugby nu stiam :). Nu mai tin minte unde am primit puncte de am acumulat totusi 3 :). 

 

Nu mai stiu ce voiam sa zic...sunt tare in urma cu poveștile ca abia apuc sa intru zilele astea...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata

 

moama ce surpriza incredibila la handbal. se pare ca e bine când nu ma uit... le port noroc!!! deci cred ca nu ma uit nici la semifinala :)))) oricum este o performanta foarte buna. si ce parcurs greu, Danemarca, acum Norvegia... sunt sigura ca ne era mai ok cu Polonia sau Olanda, ca nu au acelasi stil extrem de agresiv de joc.

 

inca o zi in afara de asta si concediuuuu!!! abia astept sa dorm!!! :)))

 

Mihaela, ce putin mai aveti si voi ;)

 

la test am si eu 2/26, desi stiam si de swegway (ca de, am un copchil care viseaza la asa ceva :))) ) si de orange is the new black... si de Andy Murray (dar n-am plans cu el :)) )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...