Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Serviti optimism la gheatza?


Recommended Posts

Yagmur [flo]

 

Pentru ca Daria maine trebuie sa mearga la scoala in tinuta de craciun, azi am fost la shoping. Si pentru ca nu  gasit niciun pulovar marimea ei cu tematica de Craciun, ne-am reorientat, asa ca va prezint: ......

 

Iepurasul de Craciun  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/12375049_1080895675254994_1825021934789252139_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 769
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si tot azi am primit in plic sigilat rezultatele lui Malina la scoala, pe primul trimestru. Nu pricep mare lucru din notarile lor cu cifre si litere, dar am vazut cativa de "exceded", foarte multi de excellent, ceva goods si un satisfactory la stiinte, care banuiesc ca necunoscand terminologia nu prea ii plac, per total eu zic ca e chiar mai mult decat ok. In conditiile in care cand am ajuns aici abia lega 2-3 propozitii si alea dezacordate.

Daca cineva se pricepe la interpretat, pun si o poza, ca altfel spamez degeaba. Pe net n-am reusit sa descoper semnificatiile la "notele" primite. Care sunt de forma cifra+litera. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yagmur,  [flo2]

 

===

 

astazi am avut zi administtrativa.

Printre picaturile zilei administrative trebuie sa va povestesc cum e cand e vorba de 2. Suspi si Ofte (cel ce ofteaza din umbra). 

Ofte a dorit sa-i faca vizita convalescentei.

Ofte nu sta in Bucuresti si sa nu va vina sa credeti si sa va intoarceti pe dos de ras noi  ne-am dus sa-l luam din statie.

 

Ne-am dus amandoi ca asa eram pe drum. Doi.

Ofte, timid, ii tremurau mainile si vocea cand ne-a dat micile atentii de venit prima oara in casa. Mie una, CCS alta. (ppoate ar fi bine sa punem taxa de intrare)

 

In fine,  simpatic baiatul, la locul lui, la plecare avea puloverul in mana, il  facuse sul si il tot storcea in timp ce vorbea cu noi cu o voce mai tare - cred ca e mai mult decat rusinos de felul lui.

 

Dupa o ora a venit si Suspi.  Ta-su i-a zis, mei dara daca se intalneau aici, ce faceai?

Cica s-ar cunoaste.

Nu stiu, nu vreau sa stiu.

 

fireste CCS a inceput sa-i comenteze. Pfui, ii zisei, ca parca tu erai mai breaz la varsta lor, lasa-i ca sunt inca cu mintea departe.

====

 

Silvi Are inca dureri si i-am dat un algocalmin fiola. Am facut-o fericita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...