Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Serviti optimism la gheatza?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 769
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Bună ziua și de la mine! Se uitau cu un singur ochi? [:D] Felicitări Silviei pentru rezultate! La mine e o zi nebună și de abia a început, se va termina târziu... Mă îngrozește faptul că nu am luat cadouri...

 

hehehe, cu unul la mine si cu unul la usa sa plece cat mai repede :))). 

 

Da, se voiau perechi, desigur :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Problema de matematica:

 

La un centru de recoltat analize se prezinta niste pacienti. La final sunt intepate 34 de maini si se vad 34 de ochi multumitori. Unii pacienti au ochi nemultumitori, unii se uitau cu patru ochi si unora li s-a luat sange din ambele brate. Sa se calculeze culoarea ecusonului. [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela  [:-)))]

Mai doream sa iti spun sa nu iti mai faci atatea griji pentru felicitari. Oricum stim ca te gandesti la noi.

 

si eu am fost in pana de inspiratie cand le-am scris, insa gandurile si dorinta de a face o mica, mitiitica bucurie sper sa conteze mai mult decat felicitarea in sine.

====

 

Otilia, sanatate, sanatate. Deja mi s-a ridicat parul de pa maini cand am citit de mono. Dar se pare ca la varste asa mai mici nu vine cu bagaj prea mult.

==

 

Silvi a mea are dureri mai mici. Azi sper sa nu o mai viziteze nimeni. De altfel doreste sa mearga la meditatii.

Mai am, mai am in sac povesti dar nu sunt in forma buna. Aseara nu am dormit. M-am trezit la 1, apoi la 5 sa-i dau nurofenul. sirop, siorp dorea si eu tineam lingurita invers si ma miram de ce nu se umple si curge pe pat.

=====

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

MIihaela, waw ce aglomeratie la tine azi! de unde ziceai ca e mai lejer! :)

 

Chiar deloc aglomerație. :) in zilele "bune" avem 160-210 pacienti pe zi. Atunci sunt 2-3 persoane care sunt plasați pe prelevare. 

 

Azi au fost 44 dar 10 i-a luat colega mea inainte de 8 cand am ajuns eu si cat am avut pauza de cafea. In rest am fost solo pe plantație. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...