Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Serviti optimism la gheatza?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 769
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

asta vara parca avea 7? sau am incurcat eu cifrele? [il] La multi ani turbo mic si dragalas. iti doresc o viata traita la maxim, iubire, soare si .... lego.

 

Nu stiu ce ti s-a spus asta vara, dar sigur face 9. A avut azi tort cu Darth Vader (nu garantez c-am scris corect, si nici macar ca el era) cu 9 lumanari infipte-n ochi  [:-)))]  4 intr-un ochi si 5 in celalalt (dap, suntem mai nebune decat copchilu'  [:)] ). Nu stiu daca a trecut de faza de lego, dar acum a cerut Nerf nu-stiu-de-care (pt cele care n-au baieti, asta-i o arma care a facut furori printre invitati).

 

Am acceptul sa-i pun poza, dar o s-o fac pe la pranz, ca acum nu-s in stare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Nu am mai reusit sa intru, dar sper ca sunteti toti bine si va pregatiti de sarbatori.

 

Viviana, sper ca Silvia se reface.

 

Otilia, la multi ani cu intarziere fetei!

 

Ieri am ajuns acasa si am gasit copila mare cu muci si tusind. Bunica-sa i-a dat vit c si decasept si ea tuseste pana vomita...acum a plecat la dr cu tasu. mi-e teama ptr Iulia la cat e de mica.

Cu laptele nu stam mai bine. Aseara cu mare greutate am scos 20 ml la ambii sani. 

Mai vin eu...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ioana, Ana s-a serbat pe 18 asa cum e si nascuta. S-a nimerit bine anul acesta, chiar ultima zi inainte de vacanta

 

[s] La multi ani norocosi si fericiti Ana, piticot roz si frumos! Tot ce iti doresti sa se indeplineasca! [s]

 

Nu stiu cum calculasem eu si imi dadea ca ieri a fost 17 si azi e ziua ei... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvi si eu ma gandeam azi dimi la voi. Sper sa se faca bine Crina repejor si sa nu ia Iulia. Pupam bebic mic si fetita racita. 

 

Si eu zic ca mulsul e cam riscant, ca nu iti reda situatia reala - cred ca stii de la Crina ca bebeii cand se mufeaza scot mult mai mult lapte decat pompa. Sper sa fie bine si mai ales odihneste-te. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...