Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Serviti optimism la gheatza?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 769
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neatza! 

 

Luca Turbo sa crești mare si fericit, sa ai o viata lina si sa iti împlinești visele!  [fiesta]

La multi ani!!!

 

Otilia stiam eu ce stiam...sistemul de învățământ suedez era ca si cel norvegian, pana acum 4-5 ani cand au schimbat legea. Cat a fost Diana așa era, ea a prins calificative din a 8-a si doar notițe pe coloane despre ce au de îmbunătățit la materii. 

Silvia are teme doar la mate si engleza. In rest totul se face la scoala. Pentru ca vedeam matricile acelea dar nu concretizam ce inseamna exact, calificativele au venit tare bine. Caci la mate nu sunt defel multumita. Desi fata care e cea mai buna in clasa a primit C, D-ul Silviei deja mi se pare bun :)). 

In fine, stie la ce are de lucrat, asta e inportant. Pana in a 9-a are unde avansa, o sa stam de fundul ei. La mate vom lucra suplimentar pt ca desi pana acum eu am tot zis, ea zicea ca nu are nevoie si ca nu face. Acum a vazut negru pe alb ca da, are nevoie. 

 

Ioana  [:-)))] da, vrabia mălai viss-eaza! Pai cu viss tot ce poti spera e un E cat casa. :))

 

Am de plimbat câinele, facut mancare si dus la Silvia care e la stall. Pe bărbat nu l-am vazut de ieri dimineata, ca prânzul nu l-am putut lua împreuna, a fost de garda si ocupat, apoi a plecat la party de Craciun cat eu eram cu Silvia la stall si a venit azi noapte cand eu dormeam deja. A plecat dimineata la garda cat eu inca nu ma trezisem. :)) si nu be vedem pana seara dupa 22.30 cand vin eu de la job. Daca el e acasă, ca se poate sa aibă ceva la spital si sa fie chemat. Si maine lucrează pana dupa pranz...cam nasoale zile am prins. Speram sa facem bradul zilele astea...sa ne bucurăm de el...eu inca sper la maine seara. 

 

Sambata frumoasa!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt urari, ieri deja eram ok...sanatate si de la mine bolnaviorilor mari si mici...

 

Miha, la doctor nu am fost pt migrene....am o colega care are migrene mult mai urate ca ale mele si tb sa ia medicamente non-stop...eu urasc medicamentele....joi nu am luat nimic; durerea nu a fost mare, ameteala si greata au fost rele..

 

Ieri am muncit, iar aseara am fost la petrecerea prietenului care a implinit 50 de ani...a fost ft fain, romani si italieni majoritari, plus cativa elvetieni...copilei i-am facut parul negru cu reflexe albastre; i-am tuns eu parul pana putin peste umar (vreo 25 cm am taiat din el  [zirea]); m-am descurcat ft bine, nu se cunoaste ca e taiat de o persoana care nu e de meserie   [:I]  dar azi mergem la frizer, pt ca il vrea si mai scurt si franjurat in fata...plus un undercut  [ph34r] habar nu am ce inseamna, vad azi...

 

Azi mergem la shopping, apoi ne relaxam...la fel si maine...

 

O zi faina sa aveti !

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...