Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Serviti optimism la gheatza?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 769
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ma bucur, ma bucur ca ati inceput sa primiti felicitarile. Le-am pus luni si credeam ca in 2-3 zile gata is la voi. cand colo vaz ca dureaza.

Mai am 4 de pus si gata!

==

 

Mihaela aseara nu ai vorbit singura. Am citit. Am fost prea obosita ca sa mai scriu. Sculatul asta peste noapte ma termina pentru ca nu mai pot adormi.

 

In fine, aseara nu mai stiam ce sa fac moale de mancare, dar nu piureuri ca s-a saturat de ele si am construit o salata de boeuf care se citeste pui. atata carne ramasa de la supele alea!

A iesit una imensa. Nu stiu ce au facut astia 2, dar azi dimineata cand am cercetat frigiderul era doar o singura portie.

 

Nu pot sa cred ca a iesit atat de buna incat au mancat-o.  Cred ca erau nehraniti.

 

 

Otilia, foarte frumoase povestile tale, ma bucur ca totul a iesit atat de bine si fetele s-au distrat.

Cat despre Ana, o sa aiba timp sa creasca, sa slabeasca. Mie imi place asa cum e.

 

Ma uit la fii-mea. La varsta Anei era pipernicita si subponderala.  Dupa 14 ani s-au schimbat socotelile. In spital a venit anestezista la mine sa ma intrebe cate kg. are. I-am spus ca nu stiu ca nu vrea sa-mi zica ca-s prea multe.

Dupa operatie mi-a soptit la ureche ca are 74. La 1,76. Ce pot eu sa-i fac?

Astept. De 2 ani de zile "ma lupt" cu ea ca sa mai slabeasca. Tot timpul apare cate ceva.

Inainte de mono avea 68.

Dupa mono a luat 60 zile vitamine, la B-uri sa-i ajunga toata viata! Au ajuns-o si kilele in plus.

====

 

Si-a facut un selfie de gat. Si ultra HD. Nu vreti sa stiti cum arata! Nu vreti sa stiti!

Nici eu nu doream sa stiu. N-as putea spune de ce trebuie eu sa fiu mai proasta. Ta-su i-a zis: "nici sa nu te apropii cu poza aia de mine"

 

Ne-a povestit si ce s-a intamplat dupa ce au dus-o la sala.

Au asezat-o pe masa de operatie, i-au pus branula si un ser al fericirii. A inceput sa rada de nu se mai oprea. Le spunea sunteti 5 persoane la numai 2 amigdale ale mele si da-i si hohoteste. Un infirmier era tot berbec ca si ea (mama la ce discutii s-a ajuns!). Apoi dr. i-a povestit cum o sa decurga operatia. In timp ce ii povestea i-au pus anestezicul si gata a adormit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

La multi ani Luca, sanatate, cadouri faine si bucurii!

Dar ce baiat frumos este. Chiar il prinde tare bine tunsoarea.

 

Noi inca ne revenim. Am iesit repede la posta, la un punct de colectare sa arunc sticle goale si cutii de tabla si la magazin sa iau lapte. Acum iar bolesc putin. Bine ca e al meu sot mai bine si a plecat el cu cele mici la magazin si cred ca se ocupa si de mancare la pranz. Eu am facut de aseara aluatul pentru o placinta cu praz si branza, am facut de dimineata si umplutura dar inca nu m-am invrednicit sa o bag la cuptor.

 

Viviana, mi-a cerut sa sterg anumite poze din cauza burtii. E trista.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...