Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Serviti optimism la gheatza?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 769
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Decat sa mergi cu adolescentii la plimbare, mai bine iti bagi un bat undeva  [zirea]

 

Am ajuns la gara centrala (cu masina pana la gara de langa noi si 5 min cu trenul), i-am luat ce vroia (churros se numesc, sunt spaniole, niste chestii lungi si subtiri, facute din faina, prajite in ulei si cu zahar pe ele...apoi se inmoaie in ciocolata), am pozat apoi bradul...era ft multa lume, asa ca am fugit cat mai repede de-acolo....

pe strada Garii iar nebunie mare, de-abia aveai loc sa te strecori...toata lumea cu sacose pline [clo] 

pana la lac poti merge cu tramvaiul sau 15 min pe jos...eu am ales sa mergem pe jos...a inceput ca e obosita, ca o dor picioarele, ca ii e frig (isi prinsese parul in coada, dar putea sa-si puna gluga...ea nu si nu, fudulia e mare  [batcap])

am ajuns la targul de la lac cu parul pe moate de nervi [zirea] aici iar o mare de oameni...dar mi-era foame, asa ca ne-am strecurat in multime...ea a vrut hamburger (cu carne de vaca elvetiana), eu mi-am luat pui cu curry...am gasit 2 locuri la o masa.. totul fiind afara, scoteai aburi cand vorbeai...asa ca mi-am luat si un Glühwein, ca sa ma incalzesc  [alcool] si era atat de fierbinte, ca mai sa-mi frig limba..

cand a terminat de mancat, a zis ca o doare burta...i s-a aplecat...de la dulce intai si apoi mancare  [smulgpar]

noroc ca e gara si acolo, asa ca in 15 min eram acasa...si-a facut baie si acum se relaxeaza in pat..iar eu  [clo] noroc ca a venit al meu si il pun sa-mi dea cu crema  [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poftiti la tort si vin. Da, stiu, nu e sanatos sa mananci seara. Dar pt Luca va sacrificati! Multumim pt urari. A avut 2 zile minunate. Prietenii mari si mici alaturi, cadouri multe. Doar la film nu am ajuns pt ca blonda de maica-sa nu finalizase comanda online. Mergem joi :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella cum păzesc bradul ala? 

 

Ah, sa vezi ce diplomata am fost eu aseara, cu 3 bucati in masina :)). Silvia ma avertizase sa nu merg cu ei, ca sunt mari si se descurca. Ok...

Cand am ajuns in centru, plin de lume, asa ca i-am intrebat: nu vreți sa vin cu voi? Silvia tăcea dar băieții intr-un glas: Daaaa! :)) Imi venea sa rad de una singura! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana, mi-a cerut sa sterg anumite poze din cauza burtii. E trista.

 

Ah, ce pacat ca gandeste asa [:(]

Ii spun colegii rautati? Sau de unde are impresia asta?

Tin minte odata, eram mica, si mi-a spus taica-mio "nu mai manca X (nu imi amintesc ce), ca ai sa vezi tu mai tarziu.." (in sensul ca o sa cresc si o sa ma deranjeze ca o sa am kg in plus). De deranjat, kg nu m-au deranjat, replica aia o tin minte insa si acum. Chiar l-am "certat" recent ca a spus asa ceva unui copil [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt aprecieri  [flo2]

 

Ioana, si eu sunt la fel, daca vara am par pe ceafa, transpir rau...eu cat am avut parul lung, vara doar in coada il puteam tine...asa ca mai bine il tund scurt  [:)]

 

Rall, asa zic si eu, acum e timpul sa "probeze"....o citez pe ea  [:D] acum ceva timp mi-a spus : stii mami, acum e varsta la care vreau sa probez cat mai multe...eu de colo : da nu sexul sau drogurile...ea razand : mami, ma refeream la culori de par si imbracaminte  [:D] 

Mai poarta si un fel de zgarda la gat  [ph34r] eu nu stiu cum o suporta..nu o deranjeaza nici cand doarme, pt ca de multe ori uita sa o dea jos..

 

Miha  [:D] bradul e inconjurat de un gard...si in gara e mereu lume, chiar si noaptea, pt ca sunt trenuri care circula si in cursul noptii....plus ca exista security...bradul asta e de ani buni, nu a fost vreun incident pana acum...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...