Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Serviti optimism la gheatza?


Recommended Posts

Nu stiu ce ti s-a spus asta vara, dar sigur face 9. A avut azi tort cu Darth Vader (nu garantez c-am scris corect, si nici macar ca el era) cu 9 lumanari infipte-n ochi  [:-)))]  4 intr-un ochi si 5 in celalalt (dap, suntem mai nebune decat copchilu'  [:)] ). Nu stiu daca a trecut de faza de lego, dar acum a cerut Nerf nu-stiu-de-care (pt cele care n-au baieti, asta-i o arma care a facut furori printre invitati).

 

Am acceptul sa-i pun poza, dar o s-o fac pe la pranz, ca acum nu-s in stare.

 

 

[il]  nu cu ce a spus turbo trebuie sa-ti faci intrebari, ci cu memoria mea care retine din an in paste.  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 769
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

kari ce mai faci, cu ce esti ocupata? 

 

 

crezi ca eu stiu?  [:-)))]  in ultimile zile am petrecut mai mult decat de obicei, am mancat mai mult decat de obicei, am ras mai mult ca de obicei (eu defapt rad tot timpul, asa ca partea asta nu se pune) ..... 

astazi dimineata, cu noaptea'n cap am mers la cumparaturi. sa va spun cate cutii de ceaiuri am scos din cosul de cumparaturi si le-am aruncat pe rafturile pe langa care treceam?  [fri]  cred ca ne deschidem ceainarie.  [clo]

 

 

mihaela, felicitari Silviei ptr note  [flo2]

 

viviana, sanatate Silviei. 

 

 

Silvi, bine ai revenit acasa, sanatate Crinei. 

 

 

ella,  [:-)))]  tare copila ta.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa va spun cate cutii de ceaiuri am scos din cosul de cumparaturi si le-am aruncat pe rafturile pe langa care treceam?  [fri]  cred ca ne deschidem ceainarie.  [clo]

 

Mi-am gasit perechea de ceainicar [:D]

Si mie imi place sa incerc toate aromele posibile dar nu am rabdarea sa consum un pachet intreg. Beau unu - doua pliculete si apoi vreau ceva nooou si intersant [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata.Si o cafea sa taie somnul.Am adormit lemn aseara si am ratat un film documentar fain.Despre regina Victoria.

 

soarta.acu` caat dormem eu a venit un prieten de-am sotului meu,sa vada amandoi o comedie si sa bea un sprit.Stiam eu ceva.

BAIETII si-au facut mamaliga,au fiert rasol de porc si au mancat cu hrean.Am gasit un munte de farfurii si oale in bucatarie. [soc] oare de ce le-au trebuit asa de multe?

 

Mie mi-a cazut fata.Lasasem bec aseara.

Nu mai conteaza doar ca nu-mi place cand ma trezesc si fac cafeaua sa gasesc dezordine in bucatarie.Vreau sa fie curat.

 

Azi cumpar hartie de impachetat si maine duc cadourile la o amica,are fata aia maini de aur,v-am zis eu si o sa faca niste cadouri superb impachetate.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce craciun e asta?fara pic de zapada? [batcap]

 

In alta ordine de idei ieri am aflay ca si-a pirdut uleiul un amortizor de la masina mea.Masina care are 4 ani si 44000 de km.

 

Din cauza gropilor si a strazilor.Ele sunt proiectate sa reziste pe drumuri civilizate.in conditiile in care toata iatrna e plin de damburi de gheata si gropi ascunse si strazile sunt asfaltate cu gauri......eu chiar nu inteleg de ce gurile de canalizare sunt cu 5-10 cm mai jos decat asfaltul si sunt alndala.Nu inteleg de ce asfaltul parca e impartit in patrate,n-ai cum sa eviti denivelarile.Plus drumurile offroad pe care le-am facut acu` doi ani cand bantuiam coclaurile....

 

Una peste alta si avand in vedere ca trebuie schimbate amandoua,plus manopera si ca piesele originale costa de rup....ma usureaza de contravaloarea unui revelion la Predeal.

 

Una peste alta as vrea s adau in judecata pe cineva.Sunt furioasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...