Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Serviti optimism la gheatza?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 769
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Silvia, am trecut aseara pe langa euromaterna si ma gandeam daca ai plecat :) eu as sugera totusi sa o pui pe Iulia la san, ca cu mulsul... e cam tricky. Sanatate Crinei!!

 

Stii cum e...ai grija ce-ti doresti...

Aseara a inceput sa vina lapte adevarat si peste noapte am zis ca imi explodeaza sanii. Mi-e teama ca acum ma indrept spre extrema cealalta. Am muls putin dimineata ca nici nu putea micuta sa apuce sanul.

Crina e pe antibiotic si astazi e la bunica ca sa stea macar putin departe de Iulia.

Multumesc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Stii cum e...ai grija ce-ti doresti... Aseara a inceput sa vina lapte adevarat si peste noapte am zis ca imi explodeaza sanii. Mi-e teama ca acum ma indrept spre extrema cealalta. Am muls putin dimineata ca nici nu putea micuta sa apuce sanul. Crina e pe antibiotic si astazi e la bunica ca sa stea macar putin departe de Iulia. Multumesc!

 

da, asa-i cu pompa... bine ca trece si furia asta. Eu am avut in amandoua datile, sper sa nu te chinuie tare. Refacere rapida Crinei!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la noi

Silvi, ma  bucur ca a venit in sfarsit lapticul, o sa treaca si furia laptelui si o sa va intrati in normal.

Eu mai vreau poze cu printesa mica. Nu stiu de ce, sunt topita dupa bebei mici. Ma uit la fie-meu si nu-mi vine sa cred, cand naiba a crescut asa mare?!! Parca ieri era inca in burtica mea.

 

Si daca silvi are probleme cu alaptatul, eu am cu... intarcatul!! Copilul meu refuza cu incapatanare orice biberon. N-am nicio problema la hranitul cu lingurita, mananca aproape orice, mai putin ceva care e in biberon [bang] [bang]. Si nu adoarme decat cu tzitzi in gura!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata de la cafea  [cit]

 

Ce bine e sa dormi cat vrei dimineata  [pk] aseara ne-am uitat la un reportaj despre catastrofe aeriene, petrecute datorita oboselii pilotilor  [zirea]  eu am adormit pe la miezul noptii, al meu a mai citit ziarele pe net...s-a trezit devreme si a plecat la birou, pt ca are de rezolvat una, alta...si-a luat laptopul cu el, sa citeasca ziarele cand bea cafeaua...si l-a scapat, de m-a trezit....dar si-a cerut scuze...iar eu am adormit la loc  [:)]

 

Ma uit la un reportaj despre placile tectonice, continente, munti, ghetari, vulcani, lava, mari, oceane....acum sunt in Elvetia, dupa Islanda si Scotia...interesant...Matterhorn-ul e munte african, la fel Italia si muntii/ghetarii ei  [:)] datorita placilor tectonice...placa tectonica europeana si cea africana se intalnesc la granita Elvetiei cu Italia...

 

Silvi, bine ca ai lapte...sanatate copilei...

 

Eu nu beau ceai, al meu doar cand e racit...ii place ceaiul de fructe de padure si de menta....ieri am aruncat multe cutii de ceai expirate...probabil ca ceaiul mai era bun, dar cum nu bea nimeni, ocupau spatiul degeaba..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...