Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Serviti optimism la gheatza?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 769
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ieri am fost la un magazin romanesc si am cumparat diverse. Eu aveam pofta de carnati si pepene murat. Am luat patricieni si un soi de carnat afumat pe care nu l stiam, csabai sau asa ceva. Astia din urma picanti, desi cerusem specific sa nu fie picanti. Foarte buni, dar ii voi manca doar eu. Ce rau imi pare

[:D] 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Aooleu, 2,8 ani nici gand!!! Eu mi-am propus ca in maxim 2-3 luni sa o rezolvam, vreau sa incep sa imi caut job si sa il dau la cresa, sau cum se cheama ea aici!

 

A, pai la noi alaptatul nu l a impiedicat sa mearga la cresa de la 8 luni. El a acceptat si biberonul si ziua la gradi bea lapte praf, apoi de la 1 an lapte de vaca, in canita cu cioc.

Are 1 an baiatul, parca de abia l ati sarbatorit, nu? Important e sa accepte sa bea si din altceva, orice. Da l la cresa fara griji, NU va sta nemancat, iti garantez. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am lenevit  [:D] dupa o saptamana plina, e bine sa stai si degeaba....ma uit la Die Schlümpfe 2...primul l-am vazut cu Marcia la cinema, mi-a placut tare mult...

 

Motanul a fost plecat 2 zile, a venit de dimineata...o fi avut petrecere in weekend [:D] a dormit la boxa pana mai devreme, acum e langa mine...eu nu am nevoie de catel, Luis e mai ceva ca un catel  [:)]

 

Fleur, eu am luat setul cu periuta cu ultrasunete si dus de gura...dusul o sa-l foloseasca si Marcia...pt ea e bun, avand aparatul...a fost la dentist cu clasa saptamana asta si au laudat-o ca are dinti frumosi si curati...la cat ii spala [zirea] i-am explicat cum e cu cariile, asa ca i-a intrat morcovul...se spala 10 min pe dinti.. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...