Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Serviti optimism la gheatza?


Recommended Posts

Multi ani traiasca, multi ani traiasca, La muuuuuulti aaaaani!!!!

Silvi sa ai ani frumosi si sanatosi inainte! [flo2]

 

Ioana ma distrezi cu Cracul tau [:-)))] , trebuie mereu sa ma concentrez daca e Cracul stâng sau drept :))).

 

Pe mine ma apuca panica...ca trebuie sa plec. E prima data cand simt așa...si nu ma inteleg. [fal]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 769
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata!

 

Silvi, La multi ani fericiti! Bucurii nenumarate si satisfactii pe masura! Sa fii sanatoasa si voioasa [flo2]  [flo2]  [flo2] !

 

Multumim tuturor [asia]  [flor] !

 

Strumphitza, ce frumos ai impodobit casa [il].

 

Mihaela_s, eu pentru craciun pregatesc un tort cu crema "dobos", fursecuri cu gem de caise si briose cu topping de crema mascarpone. Ca si meniu vom avea aperitive cu "porcarii", branza de capra/oaie, rulouri din sunca umplute cu salata de cruditati, fel principal tochitura cu mamaliga si crema de usturoi, sarmalute in foi de varza si desert ce-am scris anterior. Si beuturi...hac...sa dizolvam grasimea... [:-)))]

 

In rest...ceva shopping-uieli...de maine incep bucatareala...Aseara ne-am facut belle si sharmante [flirty], eu m-am tuns, m-am vopsit si shuvitzat si drei i-a ajustat un pic din varfuri. Ramane sa-mi scot rochia la aerisit...si suntem gata de party [dan]

 

Si bradul nostru

 

 

 

 

post-108221-0-88775900-1450773164.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Surori si frate pinguin, de astazi sunt mai batrana dar mai bogata, inteleapta, fericita [:)] Asa ca va las o praji si un pahar de vin, virtual asa, in cinstea mea! [cheers] [papica]

 

Strumphy, ai o casa foarte frumoasa! Ma bucur ca ai reusit sa intri in spirit, nici nu aveai vum altfel la cat de frumos ti-a iesit totul!

 

Multumesc tuturor ptr cuvintele frumoase! Tare sunt mandra de fetele mele, iar asta mica e asa cuminte ca nu-mi vine sa cred. Iar "iulica-zmeurica" chiar suna bine!

 

La Multi Ani Silvi, cel mai frumos cadou l-ai primit deja !

Sa nu uiti sa-ti schimbi semnatura, acum esti mamica de Crina si Iulia [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Surori si frate pinguin, de astazi sunt mai batrana dar mai bogata, inteleapta, fericita [:)] Asa ca va las o praji si un pahar de vin, virtual asa, in cinstea mea! [cheers] [papica]

 

 

La multi ani, silvi!  [flo2]  Chiar, frumos cadou ai primit...

Tot azi este si ziua Ioanei, fata mea cea mare.

Asa ca...deja mi se pare ca te cunosc bine [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...