Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Serviti optimism la gheatza?


Recommended Posts

 

 

Miha, nu are rost sa iti strici concediul, asa ca // ca sa scapi de griji si panica ma duc eu in locul tau! [:D] [:D] [:D] Da-mi repede un semn sa ma duc sa iau lotiune de plaja. [:p] Sper sa iti treaca senzatia asta repede ca sa te poti bucura. Poate ti-ai iesit din mana dupa ce ati sarit vacanta din vara. Stai un pic de vorba cu tine insati si vezi care e cauza, poate poti remedia. Nu e exclus sa fie grija pentru 'bebele' vostru, W.

 

:))) sa stii ca multă plaja nu cred ca va fi, e la Atlantic si sunt 22-23 de grade in aer, vara suedeza :). Avem de gând sa ajungem si la Indian, poate e mai cald acolo. Tare mult nu ne putem îndepărta de Cape Town, acolo avem baza :). O sa fie un concediu de vizitat mai mult. Mergem la un safari, si in rest ce ne pica pe moment. 

 

Oh nu stiu ce e, mai degrabă ca se va întâmpla ceva...n-am simtit așa ceva niciodata inainte de concediu...

 

Daca Strumphi a simtit ca vine Craciunul, eu nu simt...sunt panicata ca nu apuc sa fac tot ce trebuie, m-as scufunda in canapea si as zace acolo toate zilele astea! 

 

Scuzati-mi starea, nu vreau sa va molipsesc...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 769
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Uitasem, Strumphi, e adorabila Sophia cum bucatareste ea ca un om mare. 

 

Michelle, cum e masinuta? Cum a fost la popice?

 

Miha, poate e din cauza ca sunt doua emotii mari una dupa alta (Crac si concediu). Sper sa te distrezi!

 

Kari si Ella, va am in vizor... Analizez scrisul de pe felicitari- stiti voi de ce. [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca esti mare fan Times New Roman  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Si eu ii citesc si ma amuz, si sotul... ii citim destul de des  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mianna, seara folk a fost in fata la primaria sector 1 in Banu Manta.

sunt niste manifestari in fiecare seara.

 

Noi am stat pentru ca Bodolan a cantat la sfarsit.  Pur si simplu am fost inghetati de incantati.

Zoltan Butuc este actor dedicat folkului cu pasiune, iar aseara a cantat pe versuri de Nichita Stanescu - foarte mult ne-a placut.

=====

La ce ora ziceati  ca incep vizitele in Strumphiland? Sper sa nu intarzie avionul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...