Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Serviti optimism la gheatza?


Recommended Posts

Simt ca in seara asta mi-am incarcat bateriile, cat sa suplineasca lipsa concediului! A fost o seara tare faina (cat as vrea ca martea viitoare sa fie la fel!...),  cu o surpriza placuta (al doilea solist, care a disparut din peisaj de mai bine de un an - l-am mai vazut si ascultat o singura seara in vama - si acum a reaparut). E cu totul alta atmosfera cand e si el (plus niste fosti fluturasi care au lasat niste urme  [il] ).

 

Acum ma pot intoarce la treburile casnice si la revizuit rapoarte si arhivat documente. Asta de maine pe la pranz, cand o sa fac ochi  [:)]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 769
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

morgen

 

daca retin bine, trebuie sa fac o urare 

 

Ioana, la multi ani, bafta in toate, o viata traita doar pe culmi inalte.  [flo2]

 

 

 

 

Otilia, eu as da copila la sport. ceva sa faca macar de doua ori pe saptamana. sau plimbat cu bicicleta, daca nu zi de zi, macar la doua zile. desigur, ajuta si contolul la mancare. oricum, ai trei fete foarte reusite.  [flo2]

 

 

 

 

de la 8 sunt in bucatarie, sunt aproape gata cu mancarea. 

 

 

strumfi, mana mea e bine, umflatura aia incepe sa se retraga. daca nu intervin modificari, medicul spune ca va trece de la sine. si nu mai primesc gaura.  [clo]

 

 

 

fleur, tare bine arata cozonacii tai.  [flo2]

 

 

pazea, astazi pleaca barbatul sa cumpere cadouri ptr noi. nu stiu daca sa ma bucur sau sa incep sa ma ingrijorez.  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

In primul rand vreau sa va multumesc pentru urarile adresate Ioanei. I-am transmis ca multa lume s-a gandit la ea de ziua ei.

Din pacate nu ne-am vazut, trebuia sa vina aseara sa sufle in lumanari...dar e bolnava. Racita. Si n-am mai vrut s-o pun pe drumuri. Istoria se repeta...anul trecut, fix de ziua ei, s-a externat din spital, dupa o raceala nasoala...acum e singura la ea in casa si nu e grozav de fericita. Mai are pana sa-si gaseasca echilibrul, dupa cate vad...

Apoi, ce sa vezi...am primit doua felicitari de Craciun! N-am trimis nimanui de pe ghetar...si totusi am primit. Asta-i surpriza de Craciun... [:)]  De Kari stiam, ca si-a dezvaluit intentia, dar a venit la pachet si cu Strumphi...multumesc, doamnelor, sunt onorat si deosebit de bucuros [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost de dimineata prin supermarket, ultimele aranjamente, si o sa mai merg si in piata.

Si gata. Maine seara vine Mosu'...Ana nu mai poate efectiv de nerabdare. Ce frumos e Craciunul la copii...

Duminica mergem in Busteni pentru doua zile...sa scoatem carnatii din noi.

Si imediat trece anul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neața! Acum m-am trezit, fitbit zice ca am dormit 7 ore si 24 min...wow! Adica somn adânc, din cele 10 si ceva petrecute in pat. 

 

Viv mersi, am pus varza in borcan, am apăsat bine cu pumnul sa se taseze, a lăsat zeama. Nu am pus capac, o tin la caldura. Cat? O las așa pana venim? Nu e mult? 

Diana va trece pe la noi, ca va avea grija de M dar nu stie ea ce si cum cu varza. Cum sa fac? Mi-a trebuit sa o fac acum, cand puteam astepta...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...