Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Serviti optimism la gheatza?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 769
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

morgen

 

 

ptr ca plec indata la servici iar diseara nu cred ca am timp sa intru, va spun de pe acuma cate ceva. 

 

 

cea ptr care am fost Santa..... din anumite motive m-am deconspirat la ea, la un momendat  [il]  iar ea, draguta si Doamna, cu suflet mare si frumos  a spus ca pot sa redirectionez cadoul ei spre altcineva.  [:)]

asa am facut..... poate o sa va spun despre cine e vorba.  [biz]

vreau sa-i multumesc Doamnei, ptr gestul ei nobil si frumos.  [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

 

 

 

 

sarbatori frumoase, cu lumina si pace sa aveti fiecare din voi, Craciun binecuvantat. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O zi nebuna ieri, si banuiesc ca asta ma asteapta si azi.

Azi noapte m-am culcat la 2 jumate, copiii abia la 12 noaptea au picat, si am stat dupa ca sa impachetez cadourile. Nu stiu de ce, dar parca anul asta am exagerat, nu ca valoare, ci ca volum!!  Noroc ca vecinii sunt plecati de sarbatori si ne-au lasat cheia, just in case. Iar noi am profitat si am depozitat la ei toate cadourile, ca altfel nu stiu unde le-as fi putut ascunde!!  Le-am umplut jumatate de hol cu pachete frumos ambalate azi-noapte, ca mi-a fost teama sa las pe noaptea asta operatiunea impachetatului ca deja cele mici m-au amenintat ca nu se culca si stau sa pandeasca mosul.

Acum fug la bucatarit, ma asteapta o zi luuunga!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragi pinguini


 


Din casa in casa, din inima in inima, caldura si bucuria Craciunului ne aduc mai aproape unul de celalalt.


 


Mireasma bradului, darurile Mosului, sarbatoarea sfanta a Craciunului sa va regaseasca in tihna, alaturi de cei dragi !


 


Craciun fericit ! 


 


cu drag,


Mihaela


post-114840-0-97386000-1450950962.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oh nu stiu ce e, mai degrabă ca se va întâmpla ceva...n-am simtit așa ceva niciodata inainte de concediu...

 

A trecut starea?

Eu sunt.. nelinistita inainte de fiecare calatorie, asa ca nu as putea sfatui cum ca "nu-ti face griji, nu se intampla nimic" [:)] Dar cum nu prea cred in premonitii, cel mai probabil nu se va intampla nimic [flo2]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am intrat  sa va urez un craciun fericit.

afara sunt 12 grade iarba verde si eva nu vrea sa mearga cu colinduul ca e ca primavara si ce craciun e asta.?asa ca ne dam in scranciob.in parc.si pe tobogan.ca pregatiri de craciun...pare o zi obisnuita.noinu mancam mancare mai veche de doua zile adica dupa o zi facem alta.asa ca....petrec timpul cu maimutica.deja bradul lasa ace... [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

rall, ce cozonacesti anul asta? Cum se impaca prietenu` tau la bloc?  ai luat masina sau tot??  [catelulsfuge]

 

Eu deocamdata sunt pe "regim" de ajun [:D]

Am mancat de dimineata:

- turte cu nuca (cele de care vorbea Rox acum cateva zile)

- pilaf dulce cu prune afumate (la voi se face?)

- sarmale de post

 

Masina inca nu am luat pt. ca mi s-au lipit ochii de un anumit model sport, Fiat Bravo cu 150 cp [:D] Si tot astept sa apara cu o oferta ok (desi cel mai probabil o sa ajung in Bucuresti sa il iau)... Dar oricum intre timp am gasit un parc in apropiere unde pot merge cu cutzu, desi acolo vin doar numai caini mari. De ex. ieri s-a jucat cu un brac german si doi pitbulli [:D]

Incearca si el sa ii impresioneze cum poate:

886902_1002270293149452_7644246786760299

 

[:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...