Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Serviti optimism la gheatza?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 769
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am intrat si eu pe fuga, si ies la fel, sa vad ce fac cele doua Silvii.De cea mare am aflat, a venit bebe pinguin si a luat nota 10 cu felicitari, sa fie sanatoasa si norocoasa!

 

De cea mare vad ca nu se stie nimic...sper ca e totul in regula si cu ea.

 

PS mie amprentele alea de manute si picioruse din ipsos mi se par usor sinistre...cel putin cele de genul asta ma infioara de a dreptul.Chiar vreti sa ii luam asa ceva...?

 

post-79951-0-35174800-1450198486_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu saptamana asta nu am timp de respirat, așa ca va las sa decideți voi. 

 

La noi obiceiul cu obiecte in apa de botez nu este, in Ardeal ma refer, sau n-am auzit eu. Dar daca voi hotărați, eu pot trimite par din coada de cal :). 

 

Silvia tocmai si-a salvat hamsetrita de la moarte, a gasit-o leșinata si abia răsufland in roata, cred ca ii era frig. A ținut-o in mâini si langa calorifer si si-a revenit. Noroc ca a citit atat de mult despre toate animalele, stia ce sa faca. 

 

Altfel pe plantație. Așa zi grea ca azi n-am avut demult. Sunt tare obosita, nu imi ajunge somnul...

 

Maine direct dupa job ma duc la cina in oraș, cu colegii. Acolo unde o sa mananc coțe :). 

 

Astept ziua de joi sa muncesc de seara...:). 

 

Sper ca Silvia Vivianei e ok si ea. 

 

Pr curând :). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hi-hi..nu am  citit decat ultimile postari. Nu trebuie sa va deranjati cu nimic ptr Iulia. Eu sunt tare fericita ca va stiu aproape [flo2]

 

Vas ca nu se stie nimic de tiza mea. Sper ca e ok!

Viviana [flor]

 

A fost Iulica in vizita. Laptic ioc, dar macar i-am vazut ochisorii. E frumoasa foc.mai vine la 22.00

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu e cu colegii la petrecerea de Craciun...sunt numai barbati  [:D] ce mi-ar place sa fiu o pasarica si sa ascult ce vorbesc....asta pt ca barbatii barfesc mai mult decat femeile [:D] sunt la un restaurant mongolez, unde poti manca mult (all you can eat)  [ph34r] iar se plange cand vine acasa ca a mancat prea mult  [clo] ca parca l-am pus eu...

 

Petrecerea mea e joi, de-abia astept sa imi imping colegii pe gheata  [:D] sigur ne vom distra (noi suntem o echipa de zapaciti, facem mereu glume, radem, vorbim aiurea [:I] )...asa facem mereu la petrecerea de Craciun, nu e numai cina, ci si ceva haios pe langa...mi se pare mai interesant decat doar mancare si iar mancare  [pk] eu sunt cu organizarea...la anul va trebui sa organizez ceva pt mai mult de 100 de persoane...am multe idei, sa vedem cum stam cu bugetul  [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...