Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

viata merge mai departe ?!?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

si ceea ce ma doare cel mai tare e ca el ma tot roaga sa nu-i zic nimic de noi celeilalte fete , care n-are nici o vina pt ca si pe ea a mintit-o . Nu stiu daca e bine dar i-as trimite niste poze cu noi si i-as zice ca in timp ce e cu ea e si cu mine.. poate il lasa in pace si poate ramane singur.. stiu ca nu e bine sa ma razbun.. dar asta as face.. poate ar parea doar ca sunt geloasa si ar rade amandoi de mine .. sau poate ea nu ar accepta si s-ar desparti .. oricum nu-s de mult timp impreuna , cam o luna.. uneori nu inteleg cum dispare dragostea asa si ramane doar ura si suntem cei mai mari dusmani si cu toate astea desi ne facem rau amandoi nu ne despartim..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Elise Si daca te intrebi de ce te cauta... pai de ce sa nu te caute, ca doar lui ii place asa, cu fundul in doua luntrii. Se gindeste ca poate, poate va convinge pe amindoua... dah, cine mai e asa mare barbat ca el?![alcool] Elise & BBLisa
Exact asta vroiam sa zic si eu... mi-a luat-o Elise inainte. _____________________________________________ Mai bine mor neinteleasa de nimeni,decat sa ma tot explic toata viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by sweet__angel
si ceea ce ma doare cel mai tare e ca el ma tot roaga sa nu-i zic nimic de noi celeilalte fete , care n-are nici o vina pt ca si pe ea a mintit-o . Nu stiu daca e bine dar i-as trimite niste poze cu noi si i-as zice ca in timp ce e cu ea e si cu mine.. poate il lasa in pace si poate ramane singur.. stiu ca nu e bine sa ma razbun.. dar asta as face.. poate ar parea doar ca sunt geloasa si ar rade amandoi de mine .. sau poate ea nu ar accepta si s-ar desparti .. oricum nu-s de mult timp impreuna , cam o luna.. uneori nu inteleg cum dispare dragostea asa si ramane doar ura si suntem cei mai mari dusmani si cu toate astea desi ne facem rau amandoi nu ne despartim..
Si tu chiar l-ai mai vrea inapoi??? Dupa toate astea? Hmmm. Eu zic sa te trezesti si sa realizezi ca meriti mai mult si mai bine decat atat! De ce sa te cobori tu la asa ceva, cand ar trebui de fapt sa tai raul de la radacina si sa-i spui tu clar si raspicat sa te lase in pace, sa se duca la ea sau la cine vrea, ca la tine nu mai are ce cauta... adica, cum? Pe ea vrea sa o protejeze dupa o luna (de cand sunt impreuna), dar la sentimentele tale nu s-a gandit?! Pai daca ea e asa speciala, sa stea cu ea... ce mai vrea de la tine? Parerea mea e ca nu te respecta! Foarte bine, nu e sfarsitul lumii! DAR!!! Respecta-te tu! Da-i frumusel un picior in partea dorsala si vezi-ti de viata, ca esti tanara si meriti mai mult decat ce-ti ofera el. _____________________________________________ Mai bine mor neinteleasa de nimeni,decat sa ma tot explic toata viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by sweet__angel Nu stiu daca e bine dar i-as trimite niste poze cu noi si i-as zice ca in timp ce e cu ea e si cu mine.. poate il lasa in pace si poate ramane singur.. ............... uneori nu inteleg cum dispare dragostea asa si ramane doar ura si suntem cei mai mari dusmani si cu toate astea desi ne facem rau amandoi nu ne despartim..
Ai vrea sa ramina singur ca sa-l iei inapoi sau ca sa-l vezi suferind de singuratate? Si ce anume inseamna "desi ne facem rau amindoi nu ne despartim"? Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, XIO, sunt rare, se prea poate, dar daca imi refuzam de la bun inceput relatia asta pe motiv ca am inceput-o la atat de putin timp fata de cea anterioara, nu mai aveam nici sotul si nici copilul pe care ii am[;)]. Si nu era pacat? Cristina [url="http://good-times.webshots.com/album/557939635KXNSse?start"]BEST OF ROBERT[/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogsbu20021214_-8_Robert+is.png"]Cresc...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina , ideea este sa nu se arunce intr-o relatie doar ca sa-l uite pe fostul. Presupun ca tu nu te gandeai cum sa-l desparttip de prietena lui si nu plangeai prin perne cand ai inceput relatia , nu ? Daca te indragostesti e ok , dar daca incepi ceva doar ca sa uiti , mai bine iti iei un bilet la film.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E drept ca situatia mea era diferita. Eu am pus punct fostei relatii si mi-a fost usor sa-mi vad mai departe de viata mea. Cristina [url="http://good-times.webshots.com/album/557939635KXNSse?start"]BEST OF ROBERT[/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogsbu20021214_-8_Robert+is.png"]Cresc...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...