Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minuni de Decembrie 2015


Recommended Posts

 

 

Mai devreme am vrut sa atasez si poza... de la "iarba verde". Dar nu a mers, asa ca revin. Dany86, nu e bine sa il pui in pozitii in care nu poate ajunge singur. Trebuie lasati sa se ridice singuri, fara niciun sprijin, nicio perna! Nu e bine sa ii supui coloana la astfel de pozitii pt care mudculatura nu e pregatita. Silvi, dupa vaccin e posibil sa foe agitata. In plus, mai e si febra. Bine ca nu tine multe zile. Ma bucur ca ati fost curajoase!
kitty nu.i prea devreme de cap gol? Vremea e inselatoare si ei inka firavi...e un dulce...sa fiti sanatosi...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am fost azi sa depun dosarul si nu mi a cerut nimic de la casa de pensii. Va atasez lista cu docum necesare. Mi a verifi dosarul de 2 ori si nu a mentionat nimic. Revin mai tarziu cand o sa ma lase bebe. Va pup

 

In schimb a tb sa scriu o declaratie ca valoarea bonurilor de masa este inclusa in venitul net realizat ce este trecut in adeverinta.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mihaa, ma bucur ca ai intrat sa ne mai povestesti despre voi. Nu iti pierde speranta in leg cu inimioara, dar si daca ajungeti la operatie ai incredere ca va fi bine. Fetita ta a demonstrat ca e puternica si luptatoare. Va pupam
uitati ce face aerul de afara!!!

post-134486-891379_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,mamici.Maryia,Theo multumim pt aprecieri.Azi am fost si noi la eco la sold si totul e bine.Am scapat si de asta.Doctorul de la eco m-a intrebat daca sigur bebe are 3 luni pt ca e cam mare pt cat are.Mie nu mi se pare ca e mare,dar ma rog.Mihaa,poate nu o sa fie nevoie de operatie.Tinem pumnii sa se vindece fara interventie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara mamici! 

De mult nu am mai intrat pe aici! Numai bebei frumosi am observat. 

Am vazut ca spuneati ca bebeii dimineata se chinuie sa isi rezolve problemuta. Asa si Albert. Dar eu il pun in balansoar si pozitia in care sta acolo il ajuta si face repede. Il schimb si la papica iar.

In scimb noi avem alta problema. Nu doarme ziua! Ciupeste cate 15 min sau jumatate de ora la san si aia e. Iar in unele seri nu mai stie de el de obosit, si plange si nu vrea țiți, ma suge de mana sau de umar, dar daca il pun in pozitia pt țiți e jale. Il ia ta-su si adoarme la el ca deh el nu are țiți- sau ma rog are dar nu ca a lui mami  Dupa jumatate de ora se trezeste sa pape ca ii e foame fireste. Si somn. Azi noapte a dormit de pe la 22:30 pana la 5. Dar dupa aia s-a trezit din ora in ora. 

Voi incerca sa atasez si o pozica. 

Imi pare rau ca am lipsit cam mult ca uite nu pot recupera tot ce ati scris.  

Va pupa Albert! Noapte buna cu somn linistit si odihnitor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...