Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Minuni de Decembrie 2015


Recommended Posts

Enadera, m-ai facut sa zambesc..intrasem si eu sa scriu ca am tinut bebelina toata noaptea in pat cu noi, si a fost liniste,  iar eu si taica-su nu stim ce s-a intamplat peste noapte...am dormit bustean  . Ca in povestea ta  . S-a trezit la 7 cand a plecat sotul la munca, a mancat, la 8 dormea iar....la 10 s-a trezit, a mancat, de la 11 baga somn..mancare doar la san, aseara i-am dat si ce aveam muls si mi se parea mie ca tot nu ii ajunge, dar ma gandesc ca daca ii era foame ar fi plans si nu ar fi dormit relaxata si zambind...

Vroiam sa va intreb..intre 8 si 10 a facut doar un caca mic mic, fara pisu...e ok oare?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna mamici...azi am fost si noi la dr la control. Azi( 3 sapt si 5 zile) avem deja 4.170 gr ( nascuta cu 3.330 gr) si 6 cm in plus. Dr. a zis ca totul este in regula...ne-a dat trimitere sa facem eco la sold. De asemenea mi-a zis ca imi recomanda temperatura in camera de 18 grade si fetota sa foarma la ea in patut ( nu in pat cu mine). Sincer 18 grade mi se pare putin... Cat despre patut....nu imi displace ideea....ea de cand am nascut-o a dormit doar in pat cu mine...dar in ultimele nopti s-a tot agitat...si eu nu m-am odihnit deloc. Se invata sa maraie in somn si eu repede sa o mangai pe spate... Imi spunea si mama ca e dragut ce facem noi dar se invata asa si mai incolo nu imi doarme deloc fara " scarpinat". Am pus din nou patul ei langa al nostru si mai facem o incercare :)) Mie imi e drag sa o stiu langa mine...sa o aud cand respira...dar am zis sa incercam poate poate se invata sa nu fie asa dependenta apoi de mine.

Mamici...pe mine au inceput parca sa ma intepe sanii... E o senzatie ciudata....parca ma sageata...cateodata am senzatia ca ma furnica... Oarr de la ce e?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...