Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minuni de Decembrie 2015


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineața și de la noi

 

Alina multă sănătate la băiețel să treacă repede și să nu își dea virușii și la surioară.

 

David nu a mai dormit ca ieri noapte, s-a trezit la 1 și a stat treaz până la 3 și apoi la 5 până la 6:30, deci puțin somn azi noapte. Trebuie să îmi iau energizantul de dimineața,  cafeluța.

 

Mihaaa ce ai mai făcut? Ai reușit să vorbești cu administratorii forumului? Ai făcut un subiect ? Pupici zi asteptam vești!!!

 

Va uram și noi o primăvara frumoasă alături de familiile voastre!!!!

post-134519-6872_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O primavara frumoasa mamici dragi! Desi azi vremea in Bucuresti e urata tare, ploua si e mohorat totusi vine primavara :)

Alina, multa sanatate!

Bebe, si eu de dimineata abia asteptam cafeaua sa ma mai pun un pic pe picioare....

Toma e disperat sa stea pe burta cand e treaz, nu l am mai pus asa des pt ca am observat ca dupa ce il puneam incepea sa ii pulseze fontanela foarte tare. Cred ca e un efort foarte mare pt el si am evitat sa il mai pun, insa cand il pun incepe sa rada instant si incepe sa munceasca sa se intoarca. 

Va pupam tare si sa aveti o zi usoara!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fete dragi! am scris eu si aseara dar am pierdut mesajul...

Alex de 2 nopti consecutiv sare peste trezirea de la 3, din obisnuinta eu m-am trezit azi noapte si ea nimic...a dormit de aseara de la 22 pana azi la 10.20 cu trezire la 1 (20  min) si la 6 (1 ora jumate). Si eu cu ea... [:-)))]

Ce mult conteaza mamici un sufletel...cand eram copil, de 1 martie, a murit tatal meu. Dar azi nu mi se mai pare atat de neagra ziua de azi, si asta datorita Alexandrei . Asa ca prima oara dupa multi ani urez si eu o primavara frumoasa .

Alina, sanatate baietelului. 

Legat de metode de adormit, Alex cand e mataita la san, in picioare, eventual si in miscare. Dar ea tinuta mai jos, ca sanul sa ii cada in gurita. Si ascultam muzica, sunt cateva colaje cu cantece romanesti ptr copii, ii place mult si Mihai Constantinescu ca are melodii vesele si da din manute si picioruse si vocifereaza. Cand ne pregatim de somn schimbam pe muzica ptr adormit copii.

La noi a iesit soarele...pana la urma o sa fie o zi frumoasa. Va pupam si rabdare mamici la puseu de crestere.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,mamici!O primavara frumoasa va doresc alaturi de cel mai frumos martisor:bebelusii vostri! Si la noi cred ca incepe puseul de 3 luni..off,nu doarme ziua mai deloc,seara e agitat.Il asez pe burtica sa doarma si 2 ore suceste capul in stanga si in dreapta.Si pe spate daca-l asez la fel face.Da incontinuu...ma uimeste.Si la voi fac asa?O zi placuta !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...