Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Minuni de Decembrie 2015


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

sanatate lui eliza! u pup tare mult si sa se faca bine . si al meu a avut azi dimieata temp. 27.9 iar acum 37.5 in rest nu are nimic dar ma ingrijoreaza sangele acela. sial meu tine cateodata piciorusele la burtica dar totusi mai dute la un alt dr sa vezi cauza pentru care ia curs acel sange ..of mititica. scuze daca gresesc cu sfatul meu , dar eu asa as face mie mi se pare chiar o urgenta...va pup pe amandoua !multe zambete va doresc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, multa sanatate micutei Eliza. Cred ca v-ati speriat grozav..Pana la urma v-a dat vreun tratament?

Nu vreau sa te sperii, dar Alex nu sta cu piciorusele la burtica decat cand are crampe sau gaze.

Va pup si sper sa fi fost doar en episod trecator.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, multa sanatate micutei Eliza. Cred ca v-ati speriat grozav..Pana la urma v-a dat vreun tratament? Nu vreau sa te sperii, dar Alex nu sta cu piciorusele la burtica decat cand are crampe sau gaze. Va pup si sper sa fi fost doar en episod trecator.

Nu, nu ne-au dat niciun tratament. Au zis ca trece de la sine. Eliza mereu a avut dureri de burtă , pe care le -am pus pe seama colicilor. Off, nu știu ce sa mai cred. Am fost foarte speriați, într-adevăr. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, sanatate micutei. Sa inteleg ca nu a fost vazuta de pediatri? Erau medici de la urgente adulti? Incerc sa incarc un filmulet sa vezi cum ridica al meu piciorusele, dar o face pt rostogolire. Poate face si a ta la fel?!? Oricum, cu scaunul cu sange nu e de glumit. Daca repeta, du-te la un spital/ cabinet de pediatrie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=qRQJa_tQf8Q

 

 

Dana, dupa ce vezi filmul sa imi zici, ca as vrea sa sterg de pe net.

 

Motivul pt care eram de ACORD cu contul pe facebook era INTIMITATEA. Ne faceam grup si NUMAI noi, cele din grup vedeam ce scriam sau postam. Asa... suntem expuse noi si puii nostri. Poate, va mai ganditi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana multa sanatate micutei! si eu zic sa mergi la un pediatru. Voi nu aveti un medic al fetei unde ai putea sa mergi cu ea sa o vada mai calumea pentru linistea ta? Dana voi sunteti in Anglia nu? sper sa nu ma insel, daca da iarta-ma ca am uitat. Si a mea fata face la fel cu piciorusele ca si baietelul lui Kitty, numai inca nu ne intoarcem intr-o parte.

 

Si eu is f dezamagita de sistemul de sanatate din germania, niciodata nu au medicii timp sa vb cu tine(nu prea sunt medici, is suprasolicitati nu stiu de ce)... si pe deasupra mai dam si o gramada de bani pe asigurarea de sanatate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=qRQJa_tQf8Q Dana, dupa ce vezi filmul sa imi zici, ca as vrea sa sterg de pe net. Motivul pt care eram de ACORD cu contul pe facebook era INTIMITATEA. Ne faceam grup si NUMAI noi, cele din grup vedeam ce scriam sau postam. Asa... suntem expuse noi si puii nostri. Poate, va mai ganditi.

 

Eu ma uitam la filmulet iar Alex s-a oprit din mancat si a inceput sa rada. Va pupam

 

ps - e corect pct de vedere cu intimitatea

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata mamici!

Si Toma face la fel ca Natanael, de ieri l-am pus si eu pe jos ....numai ca noi avem gresie in casa si mi-e frica sa nu ii tina rece, desi i-am pus o patura groasa pe jos.

Fetelor si eu sunt de acord cu Kitty, aici suntem cam expuse cu pozele pe care le postam...le poate vedea oricine. Eu sunt de acord cu grupul pe facebook, o sa fim tot noi si acolo si cred ca e si mai interactiv decat aici. 

Daca vreti putem lasa aici adresele de fb si creez eu grupul. Sper sa reusesc ca nu am mai facut asta pana acum.

Dana, multa sanatate micutei Eliza!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineața mămici,

 

Natanael ce scumpel ești. 

 

Dana și eu aș merge la pediatru cât mai repede, nu-i de glumă cu sângerarea. Pupăm pui mic și să fie sănătoasă. 

 

Fetelor și eu merg pe facebook dacă suntem numai noi și dacă sigur e privat și nu ne vede nimeni.  

 

Azi David face 3 lunite și ne-a încântat cu câteva ore de vorbăraie continuă cu jucăriile agățate la carusel. Până acum zicea el câteva sunete dar nu pe o perioadă mare, azi a stat 2 ore pe covorașul de activități și a tot bodogănit. 

 

 

Va pup și o zi buna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...