Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minuni de Decembrie 2015


Recommended Posts

 

 

astea ne-a dat si noua de la farmacie... apa de ploaie :)) sau efect placebo nici nu strica dar nici nu ajuta :). Se pare ca nemtii astia toti gandesc la fel egal unde esti in tara :D.Merci Marya si voua sanatate si multa rabdare!

 

Incearca perna cu samburi de cirese. Eu azi am probat si varianta asta si s-a potolit din plans. O comandasem de pe net dar nu am probat-o pana azi. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetelor, am intrat repede sa citesc ce ati mai scris. 

 

Engel, multumesc pentru site,am citit :) 

 

Eu nu stiu cand gasiti timp sa gatiti....

 

Toma azi face 6 saptamani si am simtit din plin puseul de crestere....s a trezit la 4 dimineata si nu a mai vrut sa adoarma decat la ora 10 cand am apelat la wrap stiind sigur ca acolo adoarme. Si a dormit 2 ore.... 

Va mai povestesc ceva zic eu amuzant...am reusit sa fac pipi in timp ce el dormea in wrap la mine in bratr...efectiv nu ma mai puteam tine si am reusit aceasta performanta  [fal]

Sper sa treaca repede acest puseu...am mai stat o ora si afara si a mai dormit...in timp ce eu am dat ture de bloc :))

 

Voi v ati confruntat cu constipatia? Noi aseara i am pus un supoziyor cu glicerina, nu mai facuse caca de 2 zile si cred ca il durea burta f tare ca asa rau se chircea si era f agitat...a facut imediat dupa supzitor

 

Pup fetele ai bebeii frumosi foc  [bib]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamici bebe meu azi mi sa părut ca a papat mai putin, iar acu statea cu fata in sus si ia venit putin lapte inapoi, n.am apucat sa o sterg la gurita ca a vomat in jet foarte mult, m.am speriat f tare, mititica abea daca mai respira...oare e normal? Offf a adormit....inca horcaie...oare sa fi vomat ca se mai inneaca cu mucisori... [fri]

Si ma doare capul de numai pot..am luat un paracetamol dar nu cedeaza... [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...