Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minuni de Decembrie 2015


Recommended Posts

Buna,mamici.Alina,mult curaj si putere pt fetita ta.O sa fie totul bine.Trebuie sa fii tare pt ea si sa ii transmiti numai stare de bine.Theo,si baietelul meu are canalele infundate,ii fac masaj si il atwrg cu ser fiziologic.Pt moment,vad ca nu i ae mai lipesc ochisorii,dar ii curg in continuare.Sper sa scapam repede de aceasta problema.

Fetele,eu sunt racita si mi-e teama sa nu ii transmit si lui bebe.Nu stiu ce medicamente pot lua.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Miruna, daca pui supozitor in fiecare zi, cam la aceeasi ora, il vei ajuta sa isi creeze un obicei in a face zilnic. Deci, chiar e bine sa incerci sa il stimulezi, sa il ajuti sa faca. Pe baietelul cel mare am fost nevoita sa il "scobesc" asa cateva luni bune. Apoi... facea singur! Deci nicidecum dependenta.

Alina, asa ceva nu pot sa cred! Medicul isi pune parafa la bataie iar asistenta isi bate joc? Cum sa nu faca tratamentul corect??? Rusine! Foarte bine ca ai zis. HHC se face la 6 sau la 8 ore. Inca putin sa mai rabzi pe baricade. O sa fie bine! 

Silvi, noi tocmai ce am scapat de puseu... Respiram usurati ca am trecut cu bine.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa aproape 2 sapt in care motata mea a dormit in carut...azi revenim la vechiul obicei : dormitul in pat langa mama :) in ultimele seri mi s-a tot trezit in jur de ora 3-4 si nu adormea la loc pana nu o puneam in pat intre noi. ( m-am chinuit si 2 ore cu ea). Asa ca azi am decis din nou sa spargem gasca: tata in sufragerie si  noi doua in dormitor. Fiind maraita noaptea am zis sa il lasam pe tati sa se odihneasca. Parca imi era dor sa o stiu langa mine in pat :)

post-134330-27180_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa aproape 2 sapt in care motata mea a dormit in carut...azi revenim la vechiul obicei : dormitul in pat langa mama :) in ultimele seri mi s-a tot trezit in jur de ora 3-4 si nu adormea la loc pana nu o puneam in pat intre noi. ( m-am chinuit si 2 ore cu ea). Asa ca azi am decis din nou sa spargem gasca: tata in sufragerie si  noi doua in dormitor. Fiind maraita noaptea am zis sa il lasam pe tati sa se odihneasca. Parca imi era dor sa o stiu langa mine in pat :)

marya fetita da e o printesa , citeam un mesaj de al tau ca s-a constipat , eu prima data i-am dat hipp laptic si dupa o perioada s-a constipat apoi i-am dat milupa milumil si si-a revenit si nici nu mai am avut probleme cu asta. face de 2-3-4 ori pe zi ! pup

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor al meu baietel s-a cam smecherit vrea tinut in brate , dar nu trantit si pus in carucior si hatanat / plimbat... cred ca puiul meu creste , a inceput sa rada la noi cand vorbim cu el , se incrunta si gangura. 

fetelor mie mi-a trecut menstruatia de ieir m-a tinut la pana sa raman insarcinata (7 zile) ..eu am o ,,problema,, cu asta ma tine 5-7 zile.am fost o prostuta si nu am facut programare la dr pentru controlul de 6 saptamani ..deabia azi am sunat si nu are loc pana pe 22 februarie... ce sa mai zic? asta e . mai pun si eu o poza cu abell de craciun sper ca nu deranjez cu asta, dar ma bucur mult cand va vad puiutii aici , ma gandesc ca am timp de 9 luni tot am vorbit despre sarcina ..si acum cand ii avem langa noi ..de ce sa nu ii aratam?

post-134817-0-95973800-1453929598_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce drăguți sunteti...poate reusim si noi un selfie, incercam măcar...

Maria scumpă tare si domnisoara voastra...

2nopti la rand au sarit doza de la 12 noaptea...in seara asta m.au anunțat că vine sa.i faca....abeea a adormit si eu sunt franta....azi a dormit cumulat o oră :( 

Va mulțumesc la toate pentru gândurile bune...nu mai apuc sa va multumesc dupa fiecare postare, sa ma vad acasa ajunsa si o sa ma revansez  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...