Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minuni de Decembrie 2015


Recommended Posts

Buna seara ,mamici!Kitty,insanatosire grabnica bebelului tau!Mariya,e o scumpete fetita ta!Si apropo de "pumni in gura" si al meu de vreo sapt tot cu ei in gura sta,da si-i suge nu gluma :) si nu neaparat ca ii e foame,el face asa si inainte de masa si dupa.Noi noaptea ne odihnim mai bine,cu o trezire pe la 3 si una pe la 7..apoi il mai tin pe mine pana pe la 10.O seara placuta va doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna mamici...sper ca aveti o duminica linistita  [flo2]  Sophia ieri a fost putin mai linistita ( asta pt ca nu am fost nicaieri). Saracuta...cred ca am zapacit-o de cap toata ziua pe drumuri. A fost tati 2 sapt in concediu si am avut de umblat sa rezolvam cu o parte din acte. De maine tati incepe munca si ramanem numai noi doua  de dimi pana seara. Acum e in pat langa taica-so...se agita :) a adormit..s-a trezit dupa cateva minute  si acu' e putin maraita. Sper sa adoarma repede la loc :)

Alina & Kitty...sper ca sunt mai bine ingerasii. Ii pupam si le dorim multa sanatate ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici...sper ca aveti o duminica linistita  [flo2]  Sophia ieri a fost putin mai linistita ( asta pt ca nu am fost nicaieri). Saracuta...cred ca am zapacit-o de cap toata ziua pe drumuri. A fost tati 2 sapt in concediu si am avut de umblat sa rezolvam cu o parte din acte. De maine tati incepe munca si ramanem numai noi doua  de dimi pana seara. Acum e in pat langa taica-so...se agita :) a adormit..s-a trezit dupa cateva minute  si acu' e putin maraita. Sper sa adoarma repede la loc :)

Alina & Kitty...sper ca sunt mai bine ingerasii. Ii pupam si le dorim multa sanatate ! 

post-134330-990071_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici! Ce faceti? Alina, Kitty sper ca sunt mai bine bebeii vostri!

La noi a venit soacra, e asa de bine. Ieri am iesit la o cafea cu sotul, seara dupa baita am iesit iar in oras. A fost bine ca stiam ca lui Toma ii e bine acasa cu bunica asa ca ne am relaxat si noi putin.

Si a dormit 6 ore neintrerupt de la 12 la 6 dimineata si apoi pana la 9 jumate :)

Deci suntem bine si odihniti.

Va pup si va doresc o duminica linistita in continuare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, Miruna!

Mamici...eu am observat ca de vreo saptamana...de cand a inceput sa vomite mai mult, Sophia...nu mai vomita doar lapticul ( simplu- imediat dupa ce papa) sau laptele ( branzit parca) ...acum da afara din gurita laptic inchegat si saliva ( dar parca e gelatinoasa). Ma scuzati pt detalii dar eram curioasa daca ati patit si voi asa...

Maine trebuie sa sun la cabinet sa ii fac programare pt acel eco la stomacel. 

Am vrut sa va mai scriu ceva dar am uitat...

Pupici tuturor !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce bebelusi veseli! Marya, îmi dau seama ca atunci când ieși în oraș,o dichisesti pe Sophy. mă impulsionezi și pe mine sa o mai gătesc din când în când și pe Elizabeth cu o panglicuta sau rochițică.

Miruna, felicitări pentru soacră. Eu încă nu am reușit sa o conving sa iasă la plimbare cu căruțul(poate și faptul ca e într o tara străină o sperie) și a ta a avut încredere de la început ca poate sa stea. Sa o ții cât mai mult și sa ai parte de cât mai multe ieșiri romantice:)

Silvi, te-ai externat?

Natanael e mai bine după week-end?

Eliza împlinește 2 luni astăzi! Și începe sa facă scandal. Când nu-I convine ceva, țipă. Dar ce glas are :d!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua dragile mele....noi suntem de aseară ACASĂ....suntem bine, mai tușeste rareori, dar e normal...a trecut si botezul si petrecerea si a fost totul foarte bine si frumos..maine avem baita pentru scos din mir...

Va pup pe toate si va multumesc la toate in parte pentru sustinere si încurajare, cuvintele voastre ma mai intareau...sper sa nu mai ajung niciodată prin spital si sa avem copii sănătoși, de aceea am luat decizia de al tine pe băiat departe de grădiniță macar sa faca ioana 3 luni...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...