Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minuni de Decembrie 2015


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna,mamici.Bebele meu cred ca e la puseul de 3 luni.Plange fara motiv,se calmeaza doar la san,noaptea se trezeste din ora in ora sa pape.Sper za treaca repede.Alina,ma bucur ca in sfrasit sunteti acasa,bine,sanatoase si ca botezul a iesit asa cum va doreati.Maryia,foarte scumpa fetita ta,iar de Toma ce sa mai zic,un zambet minunat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici...s-a schimbat ceva la forum? Eu intru mereu de pe tel si acum vad ca este putin schimbat modul in care apar mesajele voastre.

Alina...ma bucur ca sunteti mai bine si la botez totul a fost ok.

Dana...pupici micutei..asteptam poze cu ea in rochita :)

Eu sper ca in seara asta sa doarma motata mea pt ca aseara a fost maraita ( cred ca o durea burtica). Azi pe zi a dormit maxim 2 ore toata ziua ( in reprize de cate 10-20 min).

Kitty...cum se simte Natanel?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata de la prima ora! Natanael e stationar..., baietii mari sunt si ei prinsi din weekend cu laringita, asa ca aerosolii sunt la mare cautare. Mai rau e ca, de ieri, sunt si eu cu o otita de toata frumusetea, cu dureri intense, care cedeaza greu la Nurofen sau Lidocaina (otipax). Ma doare si capul, cu ameteli... Sunt ca un robot zombi! Tot ce fac e din reflex, mai mult. Sunt obisnuita sa ii ingrijesc pe altii, nu pe mine.

Dar...rezist pe baricade! O "sa iasa si soarele"! Trec toate! Inca un pic.

MULTIMIM PT SUSTINERE!!!

O zi frumoasa si senina!!!

Alina, ma bucur ca sunteti bine! [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buna dimineata de la prima ora! Natanael e stationar..., baietii mari sunt si ei prinsi din weekend cu laringita, asa ca aerosolii sunt la mare cautare. Mai rau e ca, de ieri, sunt si eu cu o otita de toata frumusetea, cu dureri intense, care cedeaza greu la Nurofen sau Lidocaina (otipax). Ma doare si capul, cu ameteli... Sunt ca un robot zombi! Tot ce fac e din reflex, mai mult. Sunt obisnuita sa ii ingrijesc pe altii, nu pe mine. Dar...rezist pe baricade! O "sa iasa si soarele"! Trec toate! Inca un pic. MULTIMIM PT SUSTINERE!!! O zi frumoasa si senina!!! Alina, ma bucur ca sunteti bine! [:)]

 

Multa sanatate tuturor! Va pupam !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-au recomandat din spital la fetita 2 ml eurespal de 3 ori pe zi....ea tușeste ff rar, de la cabinet mi.au spus sa nu.i dau ca e prea mică si ca pediatra fetei recomanda dupa un an...eu nu.i dau...merg pe mana pediatrei..am mare incredere in ea si sper sa fac bine. Va pupam o zi minunată...numai copii frumosi aici la noi...ii pupăm dulce pe toți.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...