Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minuni de Decembrie 2015


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Neata!Eu o imbrac in rochite si o gatesc si in casa...altfel nu o sa ii mai vina multe din hainute. Uneori e jucaria noastra, ca si eu si sora-sa ne jucam cu ea parca e o papusica. Nu si azi ca nu a dormit si e tare agitata...zi buna tuturor!

 

Neata...f bine faci Silvi...si eu zic la fel ca ii raman apoi hainutele mici daca le tinem in dulap " de bune". Asteptam poze cu papusica ta in rochita :*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi mamici...noi aseara am dormit o idee mai linistite ( tot trezit din ora in ora dar fara asa multe crampe zic eu). S-a trezit la 8...a papat...a vomitat si acum e la mine pe picioare ( semi adormita). Ma uit la ea si imi vine sa o pupaceac non stop ( are niste falcute ...) Sa aveti o zi linistita. Va pupam

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamici, la magazinele noriel, pampersii marca noriel au reducere 17% iar daca aveti si card noriel mai primiti o redecere de 20%.. Ieri am cumparat un megapack nr 1 (3-7kg, 152 buc) cu 80 lei si am primit cadou si un pachet de 35 buc nr 0 (pana la 4 kg).. nu se gasesc in toate magazinele noriel, cred ca doar in cele mari care au si carucioare si alte lucruri, nu numai jucarii.. daca nu aveti card, se poate face pe loc in magazin. Am folosit de ieri si sunt buni..

 

Revin zilele astea cu informatii despre noi.. Acum organizez botezul ce va fi maine

 

 

post-33441-0-63405300-1454663721_thumb.jpg

post-33441-0-41559100-1454663750_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua mamici!

 

Mie nu imi mai merge sa intru de pe telefon....nu stiu de ce.

 

Noi azi am fost la vaccinul de 2 luni. A plans dar a reactionat mai bine decat ma asteptam eu.

Acum doarme, sper sa nu faca febra sau vreo reactie adversa. Oricum sunt linistita ca soacra mea a fost asistenta medicala si daca e ceva e ea aici cu noi.Va tin la curent.

 

Dana, Marya, ce fetite gatite si frumoase aveti ca niste bombonele :)

 

Pup bebeii frumosi si mamicile

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mamici, la magazinele noriel, pampersii marca noriel au reducere 17% iar daca aveti si card noriel mai primiti o redecere de 20%.. Ieri am cumparat un megapack nr 1 (3-7kg, 152 buc) cu 80 lei si am primit cadou si un pachet de 35 buc nr 0 (pana la 4 kg).. nu se gasesc in toate magazinele noriel, cred ca doar in cele mari care au si carucioare si alte lucruri, nu numai jucarii.. daca nu aveti card, se poate face pe loc in magazin. Am folosit de ieri si sunt buni.. Revin zilele astea cu informatii despre noi.. Acum organizez botezul ce va fi maine

 

Petrecere frumoasa Bluekidoo! Ai 2 ingerasi :* sa iti traiasca ai sa ii aduca lui mami numai bucurie !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua mamici Ce fetite frumusele si motate avem aici. David a fost ieri la vaccin, Rotarix, picaturi, azi e foarte agitat, nu à dormit bine deloc azi, peste noapte nu a avut nimic, dar acum nu-i convine nimic. Eu am semnat azi un nou contract, mai aproape de casa, incep pe 25 mai. Am noroc de mama ça sta la noi mai mult si se va ocupa de David. Oricum incep sa caut si cresa, aici ça sa am un loc trebuie sa ma apuc de cautat cu luni inainte. Saptamana viitoare Dragos e in vacanta, deci nu mai vin un fiecare zi la scoala, nu ma mai trezesc la 6 dimineata, decat daca David décidé ça isi termina somnul. O zi buna dragi mamici si bebici.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...