Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minuni de Decembrie 2015


Recommended Posts

Miha, ce bine ca ne ai dat de veste

De fiecare data cabd intram pe forum ma uitam dupa un meaaj de la tine. Ma bucur ca sunteti bine acum si ca au trecut clipele acelea grele. Nici nu pot sa imi inchipui ce a fost in sufletul tau de mamica. Sofia e o luptatoare si tu mami la fel! Sunteti foarte frumoase, sa va traiasca micuta crestina!

Va pupam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Miha, ce bine ca ne ai dat de veste De fiecare data cabd intram pe forum ma uitam dupa un meaaj de la tine. Ma bucur ca sunteti bine acum si ca au trecut clipele acelea grele. Nici nu pot sa imi inchipui ce a fost in sufletul tau de mamica. Sofia e o luptatoare si tu mami la fel! Sunteti foarte frumoase, sa va traiasca micuta crestina!Va pupam
pupici Miru....si voua tot binele din lume...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha...cand am vazut ca este mesaj nou de la tine pe forum nu aveam rabdare sa se incarce pagina sa  citesc... Mereu intrebam si eu de tine si micuta Sofia :* Ma bucur sa stiu ca sunteti bine...sunteti 2 luptatoare, doua invingatoare. Bine ca ce a fost mai greu a trecut... sa dea Doamne Doamne sa fie bine totul si la urmatorul control. Sofia este o scumpica ( la fel ca mama ei). Va pupam cu mult drag ! ( Maria & Sophia) [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Miha...cand am vazut ca este mesaj nou de la tine pe forum nu aveam rabdare sa se incarce pagina sa citesc... Mereu intrebam si eu de tine si micuta Sofia :* Ma bucur sa stiu ca sunteti bine...sunteti 2 luptatoare, doua invingatoare. Bine ca ce a fost mai greu a trecut... sa dea Doamne Doamne sa fie bine totul si la urmatorul control. Sofia este o scumpica ( la fel ca mama ei). Va pupam cu mult drag ! ( Maria & Sophia) [flo2]
te pup cu drag Mariutzo...si voi sa fiti mereu fericiti...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mihaaa ne bucurăm că sunteți bine...sunteți două frumoase. Noi suntem bine...va pupăm pe toate.
sunt emotionata ... nu ne cunoastem intre noi, dar lunile in care ne.am impartasit si bune si rele ne.au facut sa ne simtim ca o familie...te pup si pe tine Alinuta si la fel sa fiti sanatosi si fericiti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineața,

 

Ce fac puii? Ați dormit bine?

 

Fetelor, am văzut ca vorbeați de hemoroizi acum ceva timp. Dați-mi și mie,va rog, o rețetă minune, o cremă ceva, constipată nu sunt și nici nu am fost, iar probleme de genul asta nu am avut niciodată. La medic nu prea am o deosebită plăcere să merg, dar având în vedere ca sângerează și doare tare cred ca tot o să ajung la o consultație.

 

Ieri am fost și noi și ne-a citit molifta, abia asteptam să-l duc pe bebe mic la biserică.

 

Kitty voi cum sunteți? Au trecut răcelile ?

 

Alina, toate bune, ce fac ai tai copii?

 

Marya, ati dormit mai bine?

 

Pup și o săptămâna frumoasă !!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! 

 

Mihaa, ce ma bucur ca sunteti bine! Toate ne-am gândit la voi si as eptam vesti. Pupici mii si de acum sa fie totul bine iar miculina sa aiba numai zile frumoase si senine!

 

Kitty, cum sunteti? Sper ca toata familia ok!

 

Intreba cineva de dormit in deplasare...noi am dormit doar la pensiunea unde am facut botezul. La socri si nasa mergem doar in vizita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buna dimineața,Ce fac puii? Ați dormit bine? Fetelor, am văzut ca vorbeați de hemoroizi acum ceva timp. Dați-mi și mie,va rog, o rețetă minune, o cremă ceva, constipată nu sunt și nici nu am fost, iar probleme de genul asta nu am avut niciodată. La medic nu prea am o deosebită plăcere să merg, dar având în vedere ca sângerează și doare tare cred ca tot o să ajung la o consultație. Ieri am fost și noi și ne-a citit molifta, abia asteptam să-l duc pe bebe mic la biserică. Kitty voi cum sunteți? Au trecut răcelile ?Alina, toate bune, ce fac ai tai copii? Marya, ati dormit mai bine?Pup și o săptămâna frumoasă !!!

 

Nu am dormit mai bine...la fel..toata noaptea s-a zvarcolit de durere de burtica si acum 15 min a facut in sfarsit caca ( a trecut prin haine- asa mult a facut...era toata murdara ca dorect in chiuveta in baie am aterizat cu ea...nu am mai stat sa ii pun apa in cadita). Acum sper sa adoarma daca a facut caca si a trecut si durerea. 

Cat despre hemoroizi...am fost la dr acum vreo 2 sapt...mi-a dat crema..supozitoare ( Dolo Posterine), ceva plicuri ce se dizolva in apa ( asta pt constipatie). Am venit acasa cu o plasa de medicamente dar tot nu am scapat de durere...sangerare... Acum nu stiu ce sa cred pt ca pe mine unde ma doare ( si sangerez) este parte din cusatura de la epiziotomie parca. Poate suna ciudat dar intr-o zi am luat o oglinda si m-am uitat sa vad cum arata operatia...ca atunci cand pun mana am un loc unde simt ca parca e tare...ca ustura... 

Hmmm....acum cateva zile ma gandeam ca daca faceam cezariana nu aveam atatea pb ( disconfort) jos. Dar...sper sa treaca intr-o zi :)

Multa sanatate. Pupici :*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...