Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minuni de Decembrie 2015


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Miha...optimista și luptătoarea grupului nostru! Te îmbrățișez cu drag și iti mulțumim ca ne-ai dat un semn. Și ce semn!! Ai o prințesa frumoasa și puternica! Sănătate multa îi doresc. O sa se închidă canalul acela. Felicitări pentru cre9știnarea Sofiei.
danutaaaa esti o dulcica mami....sa sti k mi.a prins tare bn gandurile voastre....sper din tot sufletul sa se inchida de la tratament si sa scapam de operatie....multi pupici si calde imbratisari....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Off vad ca majoritatea bebeilor au probleme cu constipatia...nici noi nu am reusit sa scapam de ea, sunt zile cand face si singur dar si zile in care ii pun supozitor si face un caca mai inchis la culoare...Marya,si eu am avut la epiziotomie zonele acelea tari, si imi sangerau...cred ca ti am mai zis la mine crema de galbenele a facut minuni. Acum nu se mai vede nici o urma...parca nici nu am nascut :)Va pup mamici si bebei!
noi nu suntem constipate dar nu face deloc cacuta singura. Si 4 zile am lasat.o si tot moale dar numa cu termometru

Sunt tare necajita dar asta e.... cand om trece pe papica mixta sigur va face singurica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvi și la mine a fost o tentativă de a veni, și dureri dar nu a venit, probabil din cauza stresului când eram în spital...și eu sper să vină cât mai târziu, nu mi.e dor...

Appo cum stați cu kg? Eu înainte să rămân însărcinată aveam 67 acum am 65...am slăbit mult cât am stat în spital... Acu mănânc zic eu bine, nu vreau să exagerez, dar pentru bebelina fac orice, chiar dacă ajung să mă îngraș mai mult decât trebuie. :) și de exemplu azi am mâncat pe fugă cu ea în brațe... Și am făcut și gogoși tot cu ea în brațe.. Ca plângea asta mare ca vrea gogoși... N.am avut încotro... :) da și când o să avem puii mari...ehhee ce dor o să ne fie de timpul asta... Va pupăm

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaaaa, cat ma bucur ca ne-ai dat un semn. Pana si sotul meu ma intreba. Sotul meu va stie pe toate. Mereu ii povestesc ce mai ziceti. [:)]

 

Eu am probleme in accesarea forumului de pe telef si de aceea nu am mai intrat.

Pt hemoroizi am postat ce mi-a dat medicul ginecolog inca din maternitate. Hepathrombin de 2 ori pe zi si Detralex. 

Cineva mi-a recomandat bai de sezut cu ceai de coada calului.

Sper sa se posteze mesajul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...