Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minuni de Decembrie 2015


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Miruna...ce scump e Toma...seamana cu mamica lui:*

Interesanta reteta asta a ta cu cartofiori. O sa inceec si eu :)

Nu stiu cine spunea de caca urat mirositoare...eu nu ma plang ...am devenit imuna...cand face treaba mare fii-mea va spuneam ca se murdareste toata asa ca...nu mai simt nici miros...nimic. Sotul fuge de schimbat scutece :)) a schimbat odata si l-a pus aiurea si cand a facut caca sophia s-a murdarit din cauza asta si am ras de el...apoi la alta tentativa...avea Sophia un pampers full si mai ca vomita sotul :)) asa ca...asta e jobul meu cu pampersul.

Pupici mamici si bebelusi scumpi :*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,mamici.Am vazut bebei tare frumosi si scumpi.Si mie imi e teama sa il pun pe burtica sa doarma.Din fericire,al meu doarme in pat,linistit.Mai da el din picioruse si manute pana se dezveleste,dar per total,doarme linistit.Si bebele meu are balute.E tare comic cand face balonase.Mie imi place sa ma amuz pe seama lui taica-su,ca tipa bebe la el cand ma pupa sau pune mana pe mine.Doamne,si gangureste asa frumos si tare cateodata,ca imi vine sa il mananc.A inceput deja sa stea sprijinit pe perna.E un vis.Cacuta al meu face rar,miroase,dar rezist.Maryia,sotul meu il schimba daca e nevoie,nu fuge.Sper sa continue asa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu mă plângeam de conținutul mirositor al  pampersilor [alcool] .

Miruna, amândoi sunteți frumoși. Tom seamănă cu tine. Vreau și eu oja pe unghii:((((((((((

Kitty, da, mai degrabă o fi de la durerea de burtă. Oare raportul dintre cantitatea de salivă și durerea de burta e direct proporțional? E multa saliva dar și crampele...tare mai plânge săracuta. .

Offf, ce somn îmi este fetelor!!!!!!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina si eu mult timp nu am dat de cap la faza cu atasatul pozelor....nici acum nu stiu sa atasez decat de pe telefon, de la calculator inca n am descoperit cum...

Eu pe telefon am doua optiuni Raspuns si Raspuns rapid. Cand vreau sa atasez poza dau pe Raspuns si am optiunea jos, dupa chenarul pt mesaj de Choose file.

Nu stiu daca e la fel pe toate telefoanele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...