Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Borcea,acest taur comunal


Recommended Posts

Da,va avea un copil cu Valentina Pelinel:)Mi-a placut reactia sotiei,spunand ca Valentina e o zdreanta stearpa lol.Eh,s-a intors roata si simte si ea acum cum e sa te bagi intr-o casnicie.Si se adeveresc si zvonurile cum ca cei doi aveau o relatie de mult timp,inca de cand era casatorita cu Boureanu.

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 96
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sincera sa fiu, pe mine ma amuza toata tevatura asta cu copilul lui pelinel cu borcea.

Da, nu este treaba noastra, dar presa ne-o aduce in atentie si ne putem da si noi cu pareea pe forum, mai ales ca suntem la rubrica barfe. 

Oricum, borcea este f prolific in a lasa o femeile insarcinate cand, inca, este casatorit cu o alta femeie. [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa ceva...nu pot sa cred! 

Nu pot sa cred ca citesc ceea ce citesc!

Oameni buni, fiecare e liber sa experimenteze ceea ce vrea.

Nu noi traim viata lor.

De ce ne apucam a judeca? Si mai ales cum!!!

 

Hmm, eu nu cred că acesta va fi un topic ”de judecat”, eu una nu pot judeca pe nimeni, dar nah, este un topic de dat cu părerea, de bârfit, ca să zic așa, e un eveniment interesant  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A alege sa aduci pe lume un copil e magic. 

Nu e "meritul" lui ca e "taur comunal", e meritul Valentinei ca si-a asumat acest rol.

 

Credeti-ma, barfele nu le fac un bine nici lor, dar nici noua. Poate ne simtim mai bine pe moment, dar mai devreme sau mai tarziu universul ni le va tranti in fata, noua celor care le-am emis...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A zis Becalli ca a fost inseminata artificial cica.Cica s-a intamplat cand a avut permisie in octombrie pentru botezul fiicei.

nope. Becali a zis ca a fost inseminare artificiala (pe ce isi bazeaza afirmatia n-am priceput), iar altii au zis ca-i pe cale naturala datorita permisiei din octombrie, permisie pe care si-a petrecut-o cu fosta nevasta, cu (inca) actuala, si cu Valentina. pe rand, nu toate la gramada [:-)))]

 

(na, inca e mama la mine, si merge tv-ul toata ziua. asa ca acum reusesc sa-l recunosc pe Borcea - pana azi reusisem doar sa-i aud numele, da' sa n-am habar cum arata; inca nu reusesc sa fac diferenta intre actuala nevasta si amanta insarcinata. numa' mie mi se pare ca seamana extrem de mult? [fri] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...