Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Borcea,acest taur comunal


Recommended Posts

Foarte, foarte mult m-ati deazamagit!

 

Io credeam ca a a avut vizite conjugale inspirationale pentru roman de dragoste.

 

 

Mianna, da' cand o veni si prima nevasta in ecuatie confuzia iti va fi si mai mare  [:-)))]

 

Borrcea asta face copii ca pe seminte. El ca el, da' ce le mana pe ele?

De ce ii fac femeile astea copii? E si cam libidinos.

==

 

Na, ca de atatea permisii a ajuns in spital.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 96
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

In afara de madam Mihaela  ,restu e " poveste ",mi.e lehamite  de fufele  astea. ...

Unica liniste care o aveam era radio  ....acu si acolo e plin de cucute! 

 

Cum dracu sa te duci la un om cu 2 neveste,cu o  satra  de copkii  ,sa il mai cauti si pe la puscarie ....in rol de amanta. ...bleahhhhh! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte, foarte mult m-ati deazamagit!

 

Io credeam ca a a avut vizite conjugale inspirationale pentru roman de dragoste.

 

io inca mai sper c-o avut. nu de alta, da' la un moment dat, cand mi-am ridicat ochii din laptop, tocmai prezentau cadrul extrem de romantic in care acestea se desfasoara - nu neaparat ale lui Borcea, ca erau mai multe (desi, daca ma gandesc cat de prolific e, le-o fi incercat pe toate). in general cu un asternut sifonat, cu salteaua la vedere si cu un tv atarnat intr-un colt [:-)))] cele mai multe aveau un singur pat (simplu, nu dublu), da' a fost si una cu doua paturi lipite. n-am priceput daca era pentru personane supraponderale, pentru sex in grup, sau pentru ca nevasta/amanta (ma rog, vizitatoarea) sa-si poata exercita dreptul la migrena de rigoare si sa aiba unde sa-i intoarca spatele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai viata bate filmul! Ce telenovele, cu actiune izvorata din inspiratia ( mai multa sau mai putina) scenaristului?! Asta e realitate!  Dar eu ma gandesc ca poate totusi nu e el si e doar  un zvon aruncat pe piata saraca in evenimente " mondene" . O " facatura " cum se zice, sa aiba si ei ce dezbate. Am surprins- o azi pe Teo la tv , cu ochelarii pe nas  , cum punea ea problema, dom' le. De mare angajament ... 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 da' a fost si una cu doua paturi lipite. n-am priceput daca era pentru personane supraponderale, pentru sex in grup, sau pentru ca nevasta/amanta (ma rog, vizitatoarea) sa-si poata exercita dreptul la migrena de rigoare si sa aiba unde sa-i intoarca spatele.

 

[:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sincer,Alina mi se pare obsedata de el.Sa declari ca fara el,nu esti nimic?Sa-ti tatuezi chipul lui pe spate si sa-i scrii numele pe brat?Nu mi se pare sanatoasa dependenta asta.

 

Pai nu pare prea luminata dna Alina. Acum sincer, nu pare ca ar fi ceva/cineva nici cu el si nici fara el.

 

Pe mine declaratiile ei ma distreaza maxim. "Aia" vrea sa-I strice casnicia, "nu are barbat de lasat si se va lupta pentru el pana in panzele albe". Serios?

Barbat-su ai spune ca e vreun ingeras ademenit de vrajitoare, el saracul nici nu stia ce face :):):).

Ce sa zic, iubire mare daca ala iese in permisie cateva zile de la puscarie si are grija sa foloseasca timpul pretios pentru sex cu amanta :).

Merita sa te lupti pentru asa un barbat model, ce sa zic :):):).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...