Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Borcea,acest taur comunal


Recommended Posts

adevarul e ca ce mi-e borcea cu tzspe femei si j-de copii, ce mi-e leo de la strehaia cu j-de amante, ce mi-e guta cu nspe amante si o gramada de copii (are mai multi ca borcea, asta e sigur). aceeasi marie cu alta palarie...

mai trist este ca tot circul asta mediatic ajunge vrand-nevrand si la ochii/urechile copiilor, care au de suferit...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 96
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Asa e, dar stii ce, corinadani, cam peste  tot sunt piti din astea. Dar parca in Ro prea sunt peste tot! Am observat de cativa ani, au inceput sa bage stiri de scandal in site uri de stiri serioase, etc. Daca citesti Dilema si te uiti la Profesionistii  poate scapi, in rest...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

piti sunt peste tot in lume, la orice nivel social. cred.

insa la noi mass-media e de vina pentru prezenta / promovarea lor excesiva in emisiuni, tabloide, stiri pe net, samd.

daca televiziunile si tabloidele n-ar mai avea o perioada astfel de subiecte de pus pe tapet, le-ar scadea dramatic audientele/tirajele/numarul de vizitatori pe site.

am mai spus eu acum catva timp : mare dreptate a avut controversatul dan diaconescu (otv, pp-dd) - a spus ca marele lui vis a fost sa otv-izeze romania si chiar a reusit. pe vremuri doar la otv mai vedeai mizerii din astea, acum sunt peste tot la televiziunile comerciale, la ore de maxima audienta, nu mai zic de ziare si on-line...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si chestiile asta spun ceva si despre asa zisa lume buna a Romaniei! 

 

lumea cu adevarat buna isi vede de treaba ei, nu sta in lumina reflectoarelor pentru a-si etala bogatia si nivelul de trai....

astia de care zici tu sunt mai degraba niste parveniti...mai nasol e cand realizezi ca au devenit modele de viata pentru multi tineri din ziua de azi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai, ca suntem la barfe...si nici n-am barfit prea tare.

Ca doar n-am zis nimic de unde i se trage porecla Borcea-butelie... [:)]

Referitor la subiect si la cele ce ati scris deja, am doua precizari:

1. Nici vorba sa semene alina cu pelineasca in sensul ca ultima e gagica misto, adica e departe de actuala nevasta. De ce face un copil cu asta...mister si pentru mine, dar caile Domnului nu-s mereu la vedere. Plus ca daca arati bine nu-i musai sa ai si creierul sa fie in forma.

2. Nu exista o confirmare oficiala ca el e tatal. Daca va fi, va fi si o problema: in permisia din octombrie, cand se pare ca a fost insamantat modelul, Borcea nu avea voie sa paraseasca casa declarata la iesirea in permisie. Deci ori a actionat cu pelinica in casa lui, alaturi de nevasta [:D] ori s-a deplasat la domicilil aceleia, caz in care a calcat pe bec. Gluma sau nu, politia cerceteaza deja treaba...se poate lasa cu cantec.

Cu aceasta ocazie, am aflat ca Borcea are 6 copii acum, in afara de 3 cu Mihaela si 2 cu Alina mai are unul cu alta femeie.

Daca poate...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...