Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Radar familia Bodnariu


redactor

Recommended Posts

Da, sufera la fel probabil, dar e vorba de 5 suferinte + doi parinti.

7 dintr-o lovitura (si nu sunt muste, ca in Croitorasul cel viteaz).

De ce au apelat la opinia publica?

Cred ca un parinte in disperarea lui ar apela direct la Dumnezeu, daca ar fi posibil. Oare pot sta linistiti luni de zile, fara sa-si vada ori auda copiii, asteptand o sentinta care de atatea ori a fost potrivnica?

Trebuie sa fii foarte tare pentru asta...

ce vrei sa spui prin fraza bolduita?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

BV asta a luat si copii de-ai norvegienilor sau au o preferinta pentru copiii imigrantilor?

 

 

 

Se vede ca nu ai citit. Da, BV asta ia tot ce crede ca trebuie sa ia. Si copii rromi (5 la numar), si copii indieni, si cehi, si rusi, si polonezi, si lituanieni, si turci, si brazilieni, si norvegieni.

 

Dovezile aduse de rusoaica Irina printr-un avocat extern BV nu au fost acceptate de BV.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ei au in orice moment dreptul de a se adresa instantelor, pot da statul norvegian in judecata, etc. Nu stiu daca au facut vreun demers in acest sens. Pana acuma mie mi se pare ca doar mizeaza foarte mult pe coarda sensibilitatii publice.

 

Nu, nu au in orice moment dreptul, trebuie sa astepte hotararea instantelor judecatoresti din No.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, sufera la fel probabil, dar e vorba de 5 suferinte + doi parinti.

7 dintr-o lovitura (si nu sunt muste, ca in Croitorasul cel viteaz).

De ce au apelat la opinia publica?

Cred ca un parinte in disperarea lui ar apela direct la Dumnezeu, daca ar fi posibil. Oare pot sta linistiti luni de zile, fara sa-si vada ori auda copiii, asteptand o sentinta care de atatea ori a fost potrivnica?

Trebuie sa fii foarte tare pentru asta...

 

Ma intreb de ce familia Nan, care a ramas fara copii inaintea familiei Bodnariu, nu a facut publica situatia lor decat dupa nebunia Bodnariu...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Michelle si pt cine mai doreste, era postat pe site- ul plimbat aici pe forum. Am spus ca treaba e raspandita...voi pune un filmulet cu o senatoare US care din pacate  nu mai este printre noi 

 

https://m.youtube.com/watch?v=Ry5eSKyZ98g

 

Era anuntat pe un site, pe fb? ca problema din No va ajunge sa fie dezbatuta si in ceva foruri inalte, comisie? a SUA, zilele acestea.

 

...da nu mai e printre noi , ca a fost omorita...sa ne mai intrebam, oare de ce...sau e evident?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

...dar probabil sunt tari (Statele Unite?) in care nu ai voie legal sa lasi un copil singur acasa, iar cei care o fac incalca legea - si pot suferi sanctiuni.

in California dupa cite stiu , nu e lege data cu 12 ani, e lasat la atitudinea parintilor in functie de capabilitatea , maturitatea copilului...dar se recomanda ca un copil sa nu fie lasat singur sub 12 ani...si in caz cca se intimpla ceva...parintii sunt responsabili.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...