Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Radar familia Bodnariu


redactor

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

http://www.digi24.ro/Stiri/Digi24/Actualitate/Stiri/Norvegia+Romanul+care+a+criticat+Barnevernet+fortat+sa+demisione

 

 

Ce dreptate e acolo......ce baiat destept a fost ca a ales sa ia banii alora si sa-i cheltuie in tara...

A indraznit sa critice sistemul abuziv.....

 

Pardon.....

 

Nu cred, ca n-are stampila de care vreau eu !  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Le citesc pe Vauva si pe Madanic si-mi vine sa rad. La cat de contra comentarii fac la tot ce postam noi despre bavernet, parca ar fi platite de ei.  :))

Nu-mi pot imagina ca o mama poate gasi scuze unei institutii, care confisca copiii din sanul familiilor pe motive puerile, care frizeaza totalitarismul : Asta vrem noi, si, indiferent ce vreti voi, nu conteaza ! 

 

Asta nu-i dezbatere, ci niste discutii contra, cu mici paruieli si mici tantrumuri. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca tot apare acest domn ca fiind numit director de gradinite. Nu este director, ci doar administrator/ sef de unitate, este o mica-mare diferenta totusi.

Un director de gradinita chiar asta este, un administrator (de sef de unitate n-am auzit decat pe la magazine alimentare sau restaurante), se ocupa de furnizori, etc. Se ocupa si de partea educativa. Cel putin la gradinita copilului meu asa este, o gradinita particulara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asta nu-i dezbatere, ci niste discutii contra, cu mici paruieli si mici tantrumuri. 

 

Aici ai absolut dreptate, nu e dezbatere. Daca era ai fi ascultat argumentele din toate directiile, nu doar cele care iti convin tie. Si daca erai interesata intr-o dezbatere, nu te-ai fi pretat la a ataca persoana ci argumentele. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un director de gradinita chiar asta este, un administrator (de sef de unitate n-am auzit decat pe la magazine alimentare sau restaurante), se ocupa de furnizori, etc. Se ocupa si de partea educativa. Cel putin la gradinita copilului meu asa este, o gradinita particulara.

Inteleg ce zici Fleurdelise, dar functia lui nu este director ci este administrator tocmai pt ca gradinita este privta si are un patron.

 

daca vrem sa sune pompos putem sa il numim si director, sa dea mai bine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu care e controversa aici. Patronul, proprietarul gradinitei angajeaza un director care s o administreze.

Tu consideri probabil ca director egal patron? Nu, directorul este un angajat, care poate fi concediat sau poate demisiona.

Persoana de care este vorba si a dat demisia in calitate de angajat al unei institutii de invatamant private.

Resorturile demisiei nu le discut acum, nu am citit toate informatiile inca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...