Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Radar familia Bodnariu


redactor

Recommended Posts

Nici eu nu am vazut poze cu fetitele Bodnariu dupa ce au fost luate de Bv, numai poze de familie de dinainte de eveniment. S a discutat despre cum aratau fetitele si toti cei 5 copii, din relatarile parintilor, dar nu cred ca au fost publicate poze recente cu copiii. Posibil sa ma insel, desi am urmarit cu atentie subiectul si stirile referitoare la el.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nici eu nu am vazut poze cu fetitele Bodnariu dupa ce au fost luate de Bv, numai poze de familie de dinainte de eveniment. S a discutat despre cum aratau fetitele si toti cei 5 copii, din relatarile parintilor, dar nu cred ca au fost publicate poze recente cu copiii. Posibil sa ma insel, desi am urmarit cu atentie subiectul si stirile referitoare la el.

 

Pozele au fost facute atunci cand baver le-a permis parintilor sa-si vada fetitele, in acelasi timp. Dar, au disparut. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Probabil chiar parintii le-au scos pentru a nu risca un alt proces separat cu cei ce au acum minorii in responsabilitate. Pentru ca in momentul asta deciziile in ceea ce ii priveste pe copii sunt luate de altcineva(daca va amintiti am intrebat eu mai in urma cum a fost schimbata scoala fara acordul parintilor  si a raspuns DB parca faptul ca decizia a fost luata de la parinti automat asa e si in Marea Britanie) .

DEci poze noi nu au dreptul sa publice decat tutorii actuali iar probabil parintii Bodnariu au facut pozele si le-au publicat fara a avea acordul tutorilor actuali si asta inseamna un alt cap de acuzare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...