Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Jurnal de grasa”


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sunteti totale, fetelor. Multumesc frumos pentru trageri de maneca si atentionari :)  [flo2]

Sportul merge din ce in ce mai bine! Alternam grupele de muschi, dar am vazut progres vizibil, se vede pe forma muschilor si pe rezistenta. De exemplu acum pot alerga 10-15 minute pe  stepper, de la 5 minute initial, si mult mi alert. Exercitiile la aparate le fac cu greutati mai mari.
Ce mi s-a parut cel mai greu pana acum, la sala? TRX. Groaznic de greu. Ma bucur ca Bebe alterneaza exercitiile ca sa nu intervina rutina, nu prea revenim la acelasi aparat, ceea ce e bine. In contextul asta a aparut TRX-ul, cu exercitii pentru picioare si abdomen, absolut criminal :) 

Cu regimul stau bine, inca respect in linii mari dieta trasata de Bebe, dar cu mici variatiuni nesemnificative, as zice eu. Si cu o exceptie pe saptamana cand imi permit sa mananc ceva dulce care-mi provoaca o pofta deosebita. Dar in acea zi sar peste masa de seara, partial din vinovatie  [:)] partial pentru ca ma simt plina si nu e cazul sa fortez.

Sunt foarte bine cu tonusul si cu starea de spirit, pentru ca vad rezultate in oglinda si pe haine si asta ma motiveaza teribil. Am slabit cam 5-6 kilograme de la Craciun, foarte bine, zic eu.

Ma tot pregatesc sa scriu un articol mai detaliat cu experienta asta. Dar trebuie sa vina muza :)

Va pup si va multumesc ca sunteti aici! You rock! [pk]   

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...