Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

9 ani- deprinderea de mama


Recommended Posts

  • Răspunsuri 29
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sta foarte bine cu incapatanarea, e un ''scorpion'' veritabil, iar tata e taur. Imaginati-va cum se aprind spiritele, eu fiind pe post de arbitru de fiecare data. Nu da unul inapoi , iubesc sa se contrazica spre disperarea mea, pe cat de repede se enerveaza, pe atat de repede le trece, iar eu sunt precum vocea constiintei din  Pinochio, inexistenta, cu toate ca ma agit cat pot pe langa ring.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amea inca vrea sa merg peste tot cu ea....ma tine de mana non stop cand suntem plecate....mai are accese de domnisoara..cand se inchide in camera si se joaca cu papusile si toate jucariile....eu nu am voie..sa intru,trebuie sa bat la usa si sa cer permisiunea.

 

Vesnic isi cumpara rizipizi de alea,funde coronite...se piaptana se parfumeaza [fri] (are o colectie serioasa)....isi asorteaza hainele(noroc ca avem uniforma pt.scoala).....insista neaparat cu caciula manusi si fular acelasi model sau pete de contrast...negru cu roz..cu rosu cu galben....

 

Sta in oglinda acte 15 minute cand iesim in oras....

 

Nu-i plac baietii....cei de varsta ei.II plac cei mai mari cu 3-4 ani ca ea...de cei de o varsta cu ea spune ca-s prea imprastiati si obraznici....

 

Deja ma doare capul cate aere de don`soara are.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amea inca vrea sa merg peste tot cu ea....ma tine de mana non stop cand suntem plecate....mai are accese de domnisoara..cand se inchide in camera si se joaca cu papusile si toate jucariile....eu nu am voie..sa intru,trebuie sa bat la usa si sa cer permisiunea.

 

Vesnic isi cumpara rizipizi de alea,funde coronite...se piaptana se parfumeaza [fri] (are o colectie serioasa)....isi asorteaza hainele(noroc ca avem uniforma pt.scoala).....insista neaparat cu caciula manusi si fular acelasi model sau pete de contrast...negru cu roz..cu rosu cu galben....

 

Sta in oglinda acte 15 minute cand iesim in oras....

 

Nu-i plac baietii....cei de varsta ei.II plac cei mai mari cu 3-4 ani ca ea...de cei de o varsta cu ea spune ca-s prea imprastiati si obraznici....

 

Deja ma doare capul cate aere de don`soara are.....

Cati ani are fetita ta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in gradinita aveam 10 fuste,10 bluze,10 tricouri.10 perechi de colanti...toate in culori asortate si cel putin trei articole(fusta,bluza colanti) in culori la fel sau foarte apropiate....

 

E grele,dom`le.

 

M atem de lumea in care traim....o lume rea,unde valorile adevarate se pierd.

 

Fiica-mea e prea delicata pentru vremurile astea si prea mimoza.E pretentioasa si stie ce vrea dar e delicata.Ea nu stie ce e rautatea,nu intelege de ce unii copii sunt rai,se lovesc intre ei....reactioneaza foarte greu la sicane...in general se intelege bine cu toata lumea,are un stil din ala.....ca te face sa faci orice ca sa-i intri in voie,vad si la scoala.Cum apare,se strang in jurul ei,cateva fetite o pupa....doar ca sa le acorde un zambet...

 

O s aincerc sa o dau sa faca un sport de lupta,ceva,poate devine mai "barbata un pic".

Insa nu e genul...

 

In rest e un copil minunat,dar prea pretentios....si cam alintat [il]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...