Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Barbie nu mai e o slabanoaga


Recommended Posts

  • Răspunsuri 44
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu la craciunul de acum 2 ani cand sa impachetez cadourile am realizat ca pe langa patuturi pentru bb-ei mijlociei cadourile sunt ba seturi de haine pentru Barbie, ba hainute pentru maimutoii lor Build-a-Bear, ba halate de baie si salopete pentru bb-ei.

Ceea ce mi s-a parut chiar aiurea sa dau bani pe haine pentru jucarii. Nu ca fetele nu ar avea haine. Dar efectiv hainele de papusi se strica repede la cat de des schimba fetele mele papusile. Sunt unele mai rezistente dar cele mai multe nu-s prea bune. Eu le cumpar mai de calitate dar cand primesc papsui cadouri e la noroc.

Si cu cat sunt mai multe fete in casa cu atat mai multe papusi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut cateva domnișoare care tin mortis sa arate ca barbie, pe facebook cred, ca isi posteaza poze , si mie una mi s a părut cam sinistru,  pentru ca erau foooarte operate si pozau in posturi de papusa de plastic, stana de piatra gen. .. si daca asta e idealul de acum... sa ajungi o papusa de plastic. ..na, e gustul omului dar parca trebuie sa te duci nitel cu pluta ca sa te operezi in halul ala..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...