Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Barbie nu mai e o slabanoaga


Recommended Posts

  • Răspunsuri 44
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

da, le stiu pe fetele alea, sunt mai multe actually.

 

Acum lasand la o parte povestea cu Barbie, la concursurile de Miss apar fete care arata ca o papusa. Ca  emai frumos sa vezi asa un corp decat unul plinut sau prea slab.

Eu am avut colectie de Barbie si....inca mai am acasa 2 sau 3 care erau preferatele mele :))) dar cum am spus, nu am avut niciodata nici macar ideea sa arat ca o papusa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

da, le stiu pe fetele alea, sunt mai multe actually. Acum lasand la o parte povestea cu Barbie, la concursurile de Miss apar fete care arata ca o papusa. Ca emai frumos sa vezi asa un corp decat unul plinut sau prea slab. Eu am avut colectie de Barbie si....inca mai am acasa 2 sau 3 care erau preferatele mele :))) dar cum am spus, nu am avut niciodata nici macar ideea sa arat ca o papusa.

 

Mai frumos dacat sa vezi un corp sănătos si frumos... este sa ai unul :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici pt fiica-mea papusile Barbie nu au fost un model...stie ca sunt doar papusi...si ca nu poti arata ca ele...

are o lada plina cu Barbie, cred ca 100+  [zirea] dupa 11 ani nu s-a mai jucat cu ele...dar nu vrea sa le dea, le pastreaza pt copiii ei  [:D]

 

II plac noile Barbie, vrea sa si le cumpere pe cele cu parul albastru si mov...si pe cele de culoare...ea are printre Barbie si papusi de culoare..sau cu parul saten/negru...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, dar nu am avut Ken cand eram mica :)))) a aparut dupa vremea mea. papusile mele erau iubitele unor papusi/cosari care de fapt faceau parte din alt regn [:-)))]

Draga mea, faceau parte din alta poveste, nu din alt regn! [:-)))]  Ken e boyfriendul lui Barbie din 1961! Deci fie papusile tale erau fake barbie, fie erau papusi de moravuri usoare, fie tu ai fost nascuta inainte de 1961!  [:)]  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...