Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Barbie nu mai e o slabanoaga


Recommended Posts

https://www.google.de/search?q=papusa+cosar&biw=1536&bih=755&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjaw4fFvtPKAhVBBywKHUnYDzcQ_AUIBigB

 

Ma refer la papusa asta, iar folosirea cuvantului'regn; era menita sa smulga zambete cititorilor, nu impresia ca nu stiu ce inseamna una si alta. :)

 

Ken poate sa fie prietenul ei de atunci dar cand eu ma jucam cu papusile astea la noi nu prea erau Ken/i.  Iar sortimentul de Barbie era cam saracacios, ale mele au venit din tari straine (multe, nu toate).

Keni am vazut prea tarziu si erau prea scumpi in opinia mea.

Asa ca Barbiile mele au fost fie virgine, fie impreuna cu 2 domni cosari, unul blond si unul brunet.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 44
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nah, eu am crescut fara Barbie, aveam papusi made in Romania, in general facute de Aradeanca. Asa ii zicea parca la fabrica. Si nici nu prea le-am "cuplat" , de obicei "cavalerii" erau gen ursulet, iepuras... ca papusi de gen masculin nu am avut, iar singurii "flacai" prezenti erau colectia de cowboy, indieni si soldati, si erau cam minusculi saracii sa intre in poveste [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...