Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Replica si contrareplica


Recommended Posts

Sa-i spui unui coleg ca arata bine cu noua tunsoare e un lucru si sa-i spui ca ti-ar placea sa-l vezi fara camasa/gol/in alte posturi e un alt lucru.

 

Discutiile lejere sunt oarecum inerente intr-un cerc de oameni apropiati ca virsta ('ti-aduci aminte de Sabrina in clipul de la piscina', pe cind flirtul e facut mai mult in tête à tête 'tare mi-ar place sa-ti pun bluzita pe umeras in cel mai rau caz' .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 616
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Elyda, domnul Ionescu e sotul meu :)) inseamna ca in ciuda faptului ca nu am cupa G, am avut alte atuuri care sunt mai importante. Ca a avut cupe mari dar nu a contat. :)

1  Ma scuzi dar si eu ma uit languros la sani mari fara sa vreau sa fac sex cu femeile norocoase

 

poswsoare de asa ceva. Ba cateodata efectiv nu ma pot uita in alta parte.

:)))

 

 

Inteleg pozitia ta, stiu ca sunt si pera pt care un vis cu altcibeva decat partenerul e considerat inselat dar pt mine a fi

2  flirty e doar un mod de a imparti complimente.

Fiecare e altfel.

 

3 Am citit mai demult un articol cum ca barbatii si-au imaginat ca fac sex cu fiecare femeie inralnita, inclussiv cu vanzatoarea dde 55 de ani care nu e atragatoare. Ca cica asa sunt ei.

 

Mai zicea cineva ca de cate ori vede un barbat sexi se intreaba cum e prestatia lui in pat, fara sa insemne asta ca si-ar insela sotul cu Brad Pitt.

5  Am spus azi ca e atat se frig incat ar trebui sa vin in costum de neopren, mi s a raspuns de caatre un barbat ca ar fi dificil pt ceilalti sa se concentreze la lucru.

E un comportament flirty in care pur si simplu se face o gluma si un compliment. Fara sa se vrea mai mult. Si daca se vreaa tot aia e, caa e nevoie de cele mai multe ori de 2 pt asa ceva. :))))

 

1.Ma scuzi...dar mie nu mi s-a intamplat pana la varsta venerabila pe care o am:)) sa ma uit languros la nici o femeie...de nici un fel,indiferent cum ar arata .

M-am uitat cu invidie:))(pozitiva bineinteles:))),cu rautate,cu admiratie...dar languros niciodata :)):))

 

2.Pentru mine flirty nu e un mod de a imparti complimente.E un mod de a te scarpina cand te mananca.:)):))

 

3....Aici astept sa spuna Rufus cum e cu imaginatia barbatilor.:))

Apoi sa imi intreb si barbatul cum i se pare doamna de 55 de ani de la aprozarul din colt.Cea cu mustata ,voce de bariton si 150  de kg.Apoi va spun daca isi mai imagineaza ceva...vreodata.:)):))

 

4.Cineva acela este barbat?Ca numai barbatii se gandesc la sex de cateva zeci de ori pe zi.:))

Daca este femeie...imi pare rau pentru ea.Undeva...candva...in lumea asta mare...va gasi ce ii lipseste.:)):)):))

Iarasi trebuie sa intervina Rufus sa ne spuna parerea de barbat .:)):))

 

5...Si tu o cauti cu lumanarea...si iti si  place...:)):)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ab, scriu de pe telefon, in graba.

 

Mik, ce spui tu sunt avansuri sexuale sau hartuire, nu flirt nevinovat :)) latet edit ca mi am amintit dupa mesajul lui eumada: Sau glume deocheate pe care le faci doar cu prietenii apropiati

 

 

Elyda:

1. Ah, eu chiar mi am sunat sotul o data sa ii spun ce fund frumos am vazut pe strada :))))

 

2. Nu ma mananca nimic, zau. E chiar o etichetare urata.

3. ;)

4. E femeie si discutia era despre vedete care arata bine.

5. De ce o caut cu lumanarea? Nu ma atrage omul iar asta si costumul de schi au fost tot timpul pomenite cand era frig, ca fiind probabil unicul mod de a rezista temperaturilor. Sa nu imi spui ca daca port leggings o caut cu lumanarea.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaaa...daca nu va suparati...o pereche de sani bine facuti (pozitionati pe alt corp decat al nevestei) atrage privirea unui barbat indiferent ce dimensiune are cupa sotiei... si ce tip de barbat este el, ce varsta are, cat e de fidel sotiei si cat de soare e afara.

Cine zice altfel, minte [:)]

(de parca voi n-ati sti asta...)

Apai eu sa-mi pun un tol in cap?pardon peste "dotari"D? [fri] [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa-i spui unui coleg ca arata bine cu noua tunsoare e un lucru si sa-i spui ca ti-ar placea sa-l vezi fara camasa/gol/in alte posturi e un alt lucru.

 

Discutiile lejere sunt oarecum inerente intr-un cerc de oameni apropiati ca virsta ('ti-aduci aminte de Sabrina in clipul de la piscina', pe cind flirtul e facut mai mult in tête à tête 'tare mi-ar place sa-ti pun bluzita pe umeras in cel mai rau caz' .

bre` la o faza din asta i-as spune ca-l si platesc daca izbuteste sa faca ordine in dulapul meu..astea-s glume la care in general radem de pocnim.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa-i spui unui coleg ca arata bine cu noua tunsoare e un lucru si sa-i spui ca ti-ar placea sa-l vezi fara camasa/gol/in alte posturi e un alt lucru.

 

Discutiile lejere sunt oarecum inerente intr-un cerc de oameni apropiati ca virsta ('ti-aduci aminte de Sabrina in clipul de la piscina', pe cind flirtul e facut mai mult in tête à tête 'tare mi-ar place sa-ti pun bluzita pe umeras in cel mai rau caz' .

Mik, asta nu mai e flirt. E hartuiala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Xio, eu vorbeam despre cuvintele nemtesti care le tot bagi pe aici - si cred ca nu e graba.

 

Ce ma mira la tine la munca Xio, este cit de neprofesionali sint nemtii.

Chiar nu ma asteptam.....te astepti (poate) la asa ceva intr-o circiuma, la un chef dar nu la munca.

Sau poate sint incurajati, zic si eu.

Eu ma asteptam ca nemtii sa fie mult mai profesionali.

Eu pe la englezi nu am auzit asa ceva la munca, ii mai auzi prin circiumi rdar nu la munca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...