Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Replica si contrareplica


Recommended Posts

Da de ce?ella e pe bune?

 

Michelle sincer sa nu ai voie sa glumesti mi se pare sincer horror.

 

Pe bune....pe noi ne relaxeaza foarte mult...

Chiar nu se supara nimeni.

 

Care e faza cu morcovii?mai bine castravetii ca au99% apa si fac parte din fam curcubitaceelor...sau cucurbitaceelor?nu mai stiu..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 616
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da de ce?ella e pe bune? Michelle sincer sa nu ai voie sa glumesti mi se pare sincer horror. Pe bune....pe noi ne relaxeaza foarte mult... Chiar nu se supara nimeni. Care e faza cu morcovii?mai bine castravetii ca au99% apa si fac parte din fam curcubitaceelor...sau cucurbitaceelor?nu mai stiu..

 

si eu am zis la fel...dar e companie intr-un domeniu important unde se pare ca nu se permite chestii din astea.

 

spunea ca, chiar daca colegii nu se supara...e suficient ca cineva din conducere sa te auda...si considera ca nu esti serios...ca poti creea probleme.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in Romania pe unde am lucrat ...am ramas cu o impresie f proasta.

 

aici, insa am avut sansa sa am parte de colegi super.  atmosfera f placuta si  nu tin minte sa fi auzit glume proaste sau aluzii deocheate. dar am lucrat pt o companie unde majoritatea din birou erau credinciosi , si pt o alta companie unde majoritatea erau japonezi. [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la noi sunt si glume sexuale dar nu apropouri catre cineva. nu e nici o problema pt ca suntem ca o familie,e un  spital mic si avem toti simtul umorului foarte bine dezvoltat.

In Romania era de multe ori deranjant, nu glumele ci barfele.

si acum sunt singuri cei d ela un spital ca am avut o aventura cu un coleg. La alt spital cu altcineva iar la cel mai mare spital cu vreo 2 sectii intregi.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...