Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv cu ovocite donate 100


Recommended Posts

Poppy ma bucur ca sunteti bine, sarcina usoara si bebei sanatosi iti doresc!

Sa stai cu noi babele aici, ne dai si noua speranta ca o sa reusim, inca putin si o sa fim mai multe cu burtica venim tare din urma.

Eu m am apucat un pic de slabit sa fac loc kilogramelor ce se vor pune de la hormonare.

va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 850
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare !Raisa eu am fost la menopauza si am inceput  cu cyloroginova  cu 6 luni inainte de procedura aveam intalata menopauza de 12 ani si atunci medicul mi a zis ca ar fi mai  ok sa incep cu 6 luni inainte si asa a fost endometru 12 trilaminar  daca te pot ajuta cu ceva aici sunt

 Poppy eu am avut de a cchico twinseloucion am fost foarte multumita  singurul sfat care iti pot  da este sa fie usor pt bebei vor creste in greutate si daca si caruciorul este greu  iti va fi f greu cu el  vezi ca exista unele mclaren 11-12 kg

 

Restul fetelor va pup si sa auzim numai de bine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ouch, Amalia, saru' mana de raspuns, dar ma tem ca nu pot lua modelul ala pt ca traiesc in Romania si trotuarele sunt ocupate de masini cel putin partial daca nu total... nu te poti strecura pe nicaieri cu un carucior din ala dublu!

Mi-ar trebui un model trenulet sau cu scoicile puse una peste alta... of!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunflower17, cum ti s-au parut cei din Zlin? Cam dupa cat timp ai primit raspuns cu schema de tratament dupa ce ai trimis primele 2 chestionare? A foat primul FIV cu ovo donate pe care l-ai facut?Felicitari pentru micuta! Sa fie sanatoasa si sa va bucurati de ea!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Katy, e multa speranta aici. Eu nu am reusit prima oara, am avut polip desi facusem histeroscopie, am mai facut una, am facut depresie anxioasa cu somatizare care a inceput imediat dupa esec, a trebuit sa aman totul ca s-o tratez, am luat antidepresive 6 luni, am avut hiperplazie de tratat... dar pana la urma uite ca am reusit sa agat doi pestisori de aur.

Parerea mea e ca atata vreme cat esti sub 50 de ani (desi am auzit ca se poate si dupa, dar clinicile din Europa nu prea fac) si mai ai inca un uter, daca perseverezi si nu te lasi, capeti prunc/prunci. 

Asa ca... inima sus!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

   Sun  [flo2] .Ce stiu am invatat aici pe forum de la alte fete,mi-as fii dorit sa nu stiu nimic,sa ridic cracii si sa plonjez bebel dupa bebel...asa cum fac alte femei normale.Dar soarta fiecareia e alta si daca fetele au pus info aici eu m-am pus si am citit din urma tot si am inregistrat ce ma interesa.Si daca tot stiu ceva asa mi se pare fairplay sa si impartasesc...dar nu le stiu pe toate din pacate:(((.

   Si o chestie pe care am invatato de la Amalia e sa mergi cu toate temele facute...ca poate nu va mai exista alta data din cauze financiare.Multe spunem:"data viitoare voi face si asta" dar uneori caderea e atat de drastica ca nu va exista o data viitoare...sau va veni mult prea tarziu acea data.

    Ma bucur cand va mutati la odisee,e naspa cand toate sunt tinere,dar macar impartasiti o experienta unica si va mai informati de ce si cum e normal.E greu sa pleci de aici mai ales cand ai stat o vreme destul de buna,dar eu consider ca si odiseea e utila,macar sa trageti cu ochiul daca nu scrieti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...